“Slava’s Snowshow” izleyiciyle buluştu

Yaklaşık 40 yıldır soytarılık sanatı üzerinde çalışan 65 yaşındaki Slava Polunin ve ekibi, 6 Mart’a kadar Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde izlenebilecek

“Slava’s Snowshow” izleyiciyle buluştu
  • 25.02.2016
  • 733 kez okundu

İSTANBUL

“Soytarılar Akademisi”nin kurucusu ünlü Rus palyaço Slava Polunin ve ekibi tarafından sergilenen “Slava’s Snowshow” izleyiciyle buluştu.

Yaklaşık 40 yıldır soytarılık üzerinde çalışan 65 yaşındaki Polunin ve ekibinin izleyiciyi karlarla kaplı dünyaya interaktif şekilde dahil ettiği gösteri, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Drama Desk Ödülleri’nde “Eşsiz Teatral Deneyim” ödülüne layık görülen “Slava’s Snowshow”, 6 Mart’a kadar Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde izlenebilecek.

“Her yaştan izleyiciye hitap eden, zamansız ve şiirsel gösteri” olarak tanımlanan şov, bugüne kadar 120’den fazla ülkede sahnelendi.

Etiketler: /Oyunu bozacak adımları birer birer atıyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan "Türkiye'nin de içinde bulunduğu bu kadim coğrafya, belli birtakım güçlerin yeniden tanzim etmeye çalıştığı senaryodur. Biz, bu oyunu...
BMGK Türkiye’nin Kudüs tasarısını görüşecek
BM Güvenlik Konseyi, Türkiye'nin girişimleriyle Kudüs'le ilgili mevcut durumun tek taraflı değiştirilmesine karşı çıkan karar tasarısını görüşecek.
Yanlış hesap yapanlar pişman olacak
AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Yıldırım, "Bu bölgede, Kudüs'te yanlış hesap yapanlar sonunda pişman olacaktır." dedi.
AKOM uyardı
Fırtına ve sağanak geliyor
Çember daralıyor
FETÖ'nün darbe girişimini cuntacı askerlerle Akıncı Üssü'nde yöneten ancak kimlikleri belirlenemeyen "sivil imamlar" ile ilgili çalışmalarda sona yaklaşıldı.
Başbakan Yıldırım’dan taziye ziyareti
Başbakan Yıldırım, eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz'a taziye ziyaretinde bulundu.
Türkiye’den Avusturya’ya tepki
Dışişleri Bakanlığı, Avusturya'nın yeni kurulan hükümetin programındaki "AB'nin Türkiye ile müzakereleri kesmesi ve bunun için müttefikler aranacağı" ifadesine tepki gösterdi.
1 milyon lira ödül vardı
Aranan terörist etkisiz hale getirildi
AVM’lerden 110 milyar TL ciro
AYD Başkanı Belgü, "Alışveriş merkezlerinin 2017 yılı sonu itibarıyla yaklaşık 110 milyar TL'lik bir ciroya ulaşacağını tahmin ediyoruz. 2018 yılı...
Darbecilere 7 milyon liralık tazminat davası
FETÖ'nün darbe girişimi sırasında uçaklarla bombalanması sonucu oluşan zararın karşılanması için TÜRKSAT tarafından 162 sanık hakkında 7 milyon 27 bin...
Bes’e Yeni Katılımlar 1 Ocak’ta
Türkiye genelinde mahalli idareler, KİT'ler ve 50-100 çalışanı olan özel sektör, 1 Ocak 2018'den itibaren otomatik olarak Bireysel Emeklilik Sistemi'ne...
Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın oğlu ölü bulundu
Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın oğlu Mehmet Yavuz Yılmaz, Beykoz'daki evinde ölü bulundu.
Başbakan Yıldırım Bangladeş’e gidecek
Başbakan Binali Yıldırım, Bangladeş Başbakanı Şeyh Hasina'nın davetlisi olarak bu ülkeye resmi bir ziyaret gerçekleştirecek.
Türkiye’den 170 ülkeye 21 milyar dolarlık kalkınma yardımı
Türkiye, 2010-2016 döneminde 170 ülkeye 21 milyar dolarlık mali yardımda bulundu. Bu dönemde en büyük resmi kalkınma yardımı 13 milyar...
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Filiz dedi ki:

    Bu kadar kötü bir show görmedim. İkinci yarıda da aynı kabus ve dalga geçer gibi devam eden gösteriye dayanamayarak çıktık. Zamana ve paraya yazık. Sakın gitmeyin.

YORUM YAZ

Düşüncenizi Paylaşın

Önceki yazıyı okuyun:
EĞLENİYOR MUYUZ TÜRKİYE? HOBAAAAA

İnsan hayatı ip üzerinde yürümek gibidir, nereden ne geleceği ne zaman bir şeyler olacağını kestirmek mümkün değil.

Kapat