YGN Tesisat ile Güvenli İşlemler

YGN Tesisat ile pişman olmayacaksınız…

YGN Tesisat ile Güvenli İşlemler
  • 29.02.2016
  • 527 kez okundu

Ev işleri oldukça sorumluluk isteyen ve kimi zaman aile üyelerini yoran şeylerdir. Yeni bir eve taşınırken gereken çabalar sonrasında evde konforla oturmak için yapılacak işler olur. Bu işler yetmiyormuş gibi herhangi bir bozuklukta, arızada yapılacak işler de hiç kolay değildir. Bu durum evin dişi kuşu olan anneleri oldukça zorlar. Sadece evin hanımını değil evin erkeğini de zorlayan işler vardır elbette. Hanımların elinden gelmeyen işler vardır. Bu işlerde sorumluluk eşlerine düşer. Bu tür işler nelerdir? Musluk tıkanıklığı, musluk bozulması, mutfak ya da banyolardaki boruların patlaması, su kaçağı yaşanması gibi olaylar bu işlere örnektir. Peki her erkek bu işlerin üstesinden gelebilir mi? Hiç sanmıyorum. Çünkü bu işler gerçekten emek isteyen ve beceri gerektiren işlerdir. Bu tür önemli işler için profesyonel yardım almak gereklidir. Örneğin gelen su faturasının haddinden fazla gelmesi bir evde su kaçağı olduğundan şüphelenilebilir. Eğer sizin de su faturanız olması gerektiğinden daha fazla geldiyse bu uyarı dikkate alın ve evin tesisatını kontrol ettirin. Bir başka açıdan bakacak olursak bu tür arızalar aniden ortaya çıkabiliyor. Bir sabah uyanıldığında banyodaki suyu gören ev sahipleri yaşadıkları üzüntü ve şokla ne yapacaklarını bilemiyorlar. Banyonun bu halini gören çaresiz ev hanımı da eşine haber veriyor haliyle eşini haber vermeyen eşler ise herhangi bir tesisatçıyı arıyor.

Aranan tesisatçının ise yaptığı iş malum zor bir iş, bu zor işle çaresizce uğraşan ev hanımları için işini titiz ve güvenilir yapan bir tesisatçı bulmak zor iş. Güvenilir bir tesisatçı için bir adres biliyorum. Sizlere vereceğim adres bir tesisat şirketi. Bu şirketin adı YGN Tesisat. İşleriyle müşterilerini hep memnun bırakan, titizlikle çalıştıklarını herkese kanıtlayan bir şirket. Bahsettiğim tüm işlemlerden daha fazlasını güvenle yapan tesisat şirketi sizlerin de güvenini kazanabilir. YGN Tesisat’ta yapılan tesisatlar çok çeşitlidir. Bu çeşitleri sayesinde müşterilerin memnuniyetini ve güvenini sağlayan firmada yapılan işlemler şöyle. Su kaçağı tespiti, rögar temizliği, tuvalet tıkanıklığı çözümü, su sızıntısı tespiti, boru tıkanıkları açma, petek temizliği, kameralı su kaçağı tespiti gibi işlemler yapılan işlemlere örnektir. Saydığım evde ortaya çıkan arızaların çoğunu gerçekleştiren YGN Tesisat sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor.

Hassas ve titiz elemanlarıyla ülkemizin 2 şehrinde hizmet veren tesisat firması ülkeye yayılmayı da planlıyor. İstanbul’un birçok semtine hizmet veren YGN Tesisat’ın hizmet verdiği bazı semtlerİ; Eyüp, Esenyurt, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Arnavutköy, Bakırköy, Kartal, Pendik, Kadıköy örnek semtlerdendir. YGN Tesisat güvencesiyle artık evin içinde yaşanan arızalar hüsran olmaktan çıkacak. Sizler de banyonuzda ve mutfağınızı güven ellere emanet etmek istiyorsanız. YGN Tesisatın güvenilir ve titiz çalışmasına başvurmalısınız.

Etiketler: / /Oyunu bozacak adımları birer birer atıyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan "Türkiye'nin de içinde bulunduğu bu kadim coğrafya, belli birtakım güçlerin yeniden tanzim etmeye çalıştığı senaryodur. Biz, bu oyunu...
BMGK Türkiye’nin Kudüs tasarısını görüşecek
BM Güvenlik Konseyi, Türkiye'nin girişimleriyle Kudüs'le ilgili mevcut durumun tek taraflı değiştirilmesine karşı çıkan karar tasarısını görüşecek.
Yanlış hesap yapanlar pişman olacak
AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Yıldırım, "Bu bölgede, Kudüs'te yanlış hesap yapanlar sonunda pişman olacaktır." dedi.
AKOM uyardı
Fırtına ve sağanak geliyor
Çember daralıyor
FETÖ'nün darbe girişimini cuntacı askerlerle Akıncı Üssü'nde yöneten ancak kimlikleri belirlenemeyen "sivil imamlar" ile ilgili çalışmalarda sona yaklaşıldı.
Başbakan Yıldırım’dan taziye ziyareti
Başbakan Yıldırım, eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz'a taziye ziyaretinde bulundu.
Türkiye’den Avusturya’ya tepki
Dışişleri Bakanlığı, Avusturya'nın yeni kurulan hükümetin programındaki "AB'nin Türkiye ile müzakereleri kesmesi ve bunun için müttefikler aranacağı" ifadesine tepki gösterdi.
1 milyon lira ödül vardı
Aranan terörist etkisiz hale getirildi
AVM’lerden 110 milyar TL ciro
AYD Başkanı Belgü, "Alışveriş merkezlerinin 2017 yılı sonu itibarıyla yaklaşık 110 milyar TL'lik bir ciroya ulaşacağını tahmin ediyoruz. 2018 yılı...
Darbecilere 7 milyon liralık tazminat davası
FETÖ'nün darbe girişimi sırasında uçaklarla bombalanması sonucu oluşan zararın karşılanması için TÜRKSAT tarafından 162 sanık hakkında 7 milyon 27 bin...
Bes’e Yeni Katılımlar 1 Ocak’ta
Türkiye genelinde mahalli idareler, KİT'ler ve 50-100 çalışanı olan özel sektör, 1 Ocak 2018'den itibaren otomatik olarak Bireysel Emeklilik Sistemi'ne...
Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın oğlu ölü bulundu
Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın oğlu Mehmet Yavuz Yılmaz, Beykoz'daki evinde ölü bulundu.
Başbakan Yıldırım Bangladeş’e gidecek
Başbakan Binali Yıldırım, Bangladeş Başbakanı Şeyh Hasina'nın davetlisi olarak bu ülkeye resmi bir ziyaret gerçekleştirecek.
Türkiye’den 170 ülkeye 21 milyar dolarlık kalkınma yardımı
Türkiye, 2010-2016 döneminde 170 ülkeye 21 milyar dolarlık mali yardımda bulundu. Bu dönemde en büyük resmi kalkınma yardımı 13 milyar...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Düşüncenizi Paylaşın

Önceki yazıyı okuyun:
Mustafa Denizli istifa etmedi

Galatasaray Başkanı Özbek, “Mustafa Denizli istifa etmedi” dedi.

Kapat