$ DOLAR → Alış: 6,06 / Satış: 6,09
€ EURO → Alış: 6,78 / Satış: 6,81

SON DAKİKA:

Anadolu Yakası Su Kaçağı Firmaları

Anadolu yakası su kaçağı tespiti, Avrupa standartlarında İstanbul’da su kaçağı bulma hizmeti veren bir oluşumdur.

Anadolu Yakası Su Kaçağı Firmaları
  • 03.05.2016
  • 2.322 kez okundu

Anadolu Yakası su kaçağı tespiti Avrupa standartlarında İstanbul’da su kaçağı bulma hizmeti veren bir oluşumdur. 7/24 açık ve hizmete hazır ekip arkadaşlarımız ile sizlere destek olarak, içinde bulunduğunuz sıkıntıları aşmanız için yardımcı olmak istiyoruz.

Anadolu Yakasında kırmadan su kaçağı tespiti olarak bahçe kat rutubet ve nem sorunu içinde bizleri arayabilirsiniz. Dairenizin bir üst katından size yani alt kata su kaçağı gibi sorun olabilir ve parke su alırsa hemen deforme olabilir. Fayans varsa oradaki ıslaklığı daha kolay silerek yok edebilirsiniz. Ama beton varsa ve sızan su beslemeye devam ettiği sürece uzun bir vakit boyunca bu problem hayatınızdan çıkmak da bilmeyebilir. Duvardaki rutubeti, nemi önlemek için yapılması gerekenler arasında birkaç tane önerimiz vardır. Daire içinde temiz su, kalorifer boruları, atık gider hatlarında kaçak olabilir ve bunların tarafımızca incelenmesi gerekir. Özellikle daire içinde aşırı nem oluşması daha çok sıcak su sızmalarından ileri gelmektedir. Özellikte duvarda aşırı kabarma gibi belirtileri, renk değişimleri takip edebileceğiniz konular arasındadır. Bahçe katın dış duvarından yağmur suyu sızması, izolasyon problemi gibi gözükebilir. Diğer bir seçenek ise İSKİ hatlarındaki sızıntılar da olabilir. Kısacası küçük bir maliyet ile düzelebilecek problemlerde olabilir. İlgili dairede elektronik cihazlarımız ile alakalı belirtilere yönelik incelemeleri yaparak en uygun şartlarda sizlere yardımcı olmak için bizleri arayınız.

Anadolu Yakası su kaçağı tespiti olarak garantili İstanbul’da su arıza tespiti yapabilecek bir firmayız. Tek seferlik bir çalışma ile bu tür problemler hayatınızdan tamamen uzaklaşabilir. Tek yapmanız gereken İstanbul tesisat ofis telefon numaralarımızı arayarak veya http://sukacagitespitianadoluyakasi.com sitesini ziyaret ederek problemi bizlere anlatmanızdır.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Düşüncenizi Paylaşın

Önceki yazıyı okuyun:
“Miraç bize yücelme ve yükselme yollarını gösteriyor”

Kapat