$ DOLAR → Alış: 3,91 / Satış: 3,92
€ EURO → Alış: 4,82 / Satış: 4,84

SON DAKİKA:

Astroloji

 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Bugün yaşamınızın bazı noktalarında gizli kalan veya gizli kalması gereken durumlar için kararsızlıklar içinde kalabilir ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Bu konuda ikilemde kalmak yerine güvendiğiniz bir dostunuzdan yardım almak size iyi gelebilir. Farklı fikirler sizi rahatlatabilir. Arkadaş çevrenizden özellikle yakın dostlarınızdan bugün iletişimsel konularda kuvvetli destekler alabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Bugün sizlere önerim herkesi daha iyi anlayabilmek için daha fazla gayret göstermeniz konusunda olacaktır. Zira sosyal çevrenizdeki bazı konuları yanlış anlamanızdan dolayı sıkıntılı bir gün geçirebilirsiniz. Yalan yanlış bilgilerle çevrenizdeki insanları kırabilir ve onları kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Bugün biraz daha sağduyulu olmanızda fayda vardır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Bugün sosyal çevrenizle olan ilişkilerinizde bazı sorunlar ve özellikle yanlış anlaşılmalar yaşayabilir ve onların sizin yaşamınızdaki yerini kuvvetli bir şekilde sorgulayabilirsiniz. Herkesin sizin hayatınızda yer etmesine gerek olmadığını ve kendinize de yetecek bir manevi gücünüzün olduğunu fark edebilir ve bu anlamda sosyal çevrenizi daraltma yoluna gidebilirsiniz. Finansal yanılgılara ise çok dikkat etmelisiniz. Bir işin çok getirisi varsa bir o kadar da götürüsü vardır. Bu düşünceyle hareket edebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Finansal borçlar ve alacaklar gibi sorunlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Beklediğiniz nakit akışı bugün gerçekleşmeyebilir. Bu sizi gerçekten çileden çıkartabilir. Ancak bu konuda sizin hiç bir suçunuz olmadığını karşı tarafa inanmakla hata yaptığınızı görebilirsiniz. Bir de üzerine sosyal çevrenizin sizi yargılayan sözlerine maruz kalmak sizi bir hayli üzebilir. Bugün özellikle sakin kalmaya çalışmalı ve stres çarkınızı kontrol altına almalısınız.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Kariyer hayatınızda kurduğunuz dengelerde hep aynı yerde aynı hataları yapıyorsanız o zaman sorun karşı tarafta değil sizde demektir. Bu konuda gerçekten nerede yanlış yaptığınızı bilmek istiyorsanız hareketlerinizi tekrar gözden geçirmeniz gerekecektir. Çevrenizde ilgili yanlış anlaşılmalara ve iletişim bozukluğuna karşı dikkatli olmanızda fayda görüyorum.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün çalışma hayatınızda sizlere yakın zannettiğiniz kişilerin aslında arkanızdan yalan yanlış bazı şeyler konuştuğunu ve hiç ummadığınız bir şekilde yorum yaptıklarını öğrenebilirsiniz. Bu noktada söylenen yorumların bir yere kadar doğru fakat sonrasında spekülasyon yaratacak şekilde düzenlendiğini görebilirsiniz. Yine bu konuda dikkatli adımlar atmanız gerekecektir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Bugün her zamanki çalışma ortamınız ile ilgili yeni bir düzene gitmek isteyebilir ve bu konuda çevresel düzenlemeleri oluşturmak isteyebilirsiniz. Bu konuda biraz fark yaratmak inanın size de çok iyi gelecektir. Aynı zamanda yeni çalışma ortamınızda yeni kararlar da almak isteyebilirsiniz. Bugünkü zamana uydurmak için her zaman kendinizi yenilemeniz ve işiniz konusunda gereken bilgileri edinmeniz gereklidir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Bugün yaşamınıza dair bazı kararlarınızı artık disiplinli bir şekilde ortaya koymanız gereken bir zaman dilimi. Kendinizi bu anlamda gereksiz korkulardan arındırmadan ve yaşamınıza risk katmadan hiçbir yere gelemeyeceğinizi bilmelisiniz. Yine risk olmayan hiçbir işte ilerleme söz konusu olmayacağından bu konuda kendinize inanarak hareket etmeli ve bilgisi olmayan kişilerden fikir olarak motivenizi düşürmemeye gayret etmelisiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Çalışma arkadaşlarınızın bugün sizi bazı fikirlerinizden vazgeçirmeye çalışması siz de farklı tepkiler uyandırabilir. Bu konuda yanılgıya düşmemeye özellikle dikkat etmelisiniz. Sizi gerçekten önemseyenler fikirlerinize saygı duyacaklardır. Ancak size karşı olanlar kafanızda karışıklık yaşamanıza neden olabilir. Bu konuda yol ayrımına gitmemeli, sakinlikle kararlı bir şekilde ilerlemelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Bugün duygusal konularda sizlerden gizlenen bazı şeyleri öğrenebilir ve bu konuda karamsar bir ruh haline bürünebilirsiniz. Ancak bunun doğru olup olmadığını bilmeden kendinizi bu derece yıpratmanız doğru değildir. Öncelikle duyduklarınızın bir gerçeği olup olmadığını araştırmalı ve sonrasında gereken adımları atmalısınız.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bugün yakın çevrenizin kendinize çok da uyumayan tavsiyeleri arasında kalabilir onları kırmamak adına hiçbir şey söylemek istemeyebilirsiniz. Bu konuda bazı yanılgılar ve haksızlıklar ilişkilerde yıpratıcı bir rol oynayabilir. Gayet kibar bir dille onların fikirlerini uygulayamayacağınızı ve yaşamınıza uygun olmadığını söyleyebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Bugün iletişim konusu sizin için çok önemli olacaktır. Şimdiye kadar çözemediğiniz bazı konuları artık çözmek isteyecek ilişkilerde tıkanmış noktaları bularak bunları gidermek isteyeceksiniz. Ayrıca aileniz ile ilgili gelişen bazı yeni durumlara ayak uydurmak zorunda kalabilirsiniz.