$ DOLAR → Alış: 5,88 / Satış: 5,90
€ EURO → Alış: 6,63 / Satış: 6,65

SON DAKİKA:

DEĞERLERE DEĞER KATAN BAŞKAN

Ülkemizde ve İlimizde şehirleşme almış başını giderken kaybettiğimizi düşündüğümüz değerlere hiç kimsenin sahip çıkmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

Filiz YAVUZKURT
Filiz YAVUZKURT
  • 24.09.2018
  • 571 kez okundu

Ülkemizde ve İlimizde şehirleşme almış başını giderken kaybettiğimizi düşündüğümüz değerlere hiç kimsenin sahip çıkmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Aslında iyi şeyler de oluyor İlimizde… Geleceğe karşı umutlarımızı yeşertecek çalışmalar yapan ,değerlerimize büyük değer katan,Şehrimizi ve bu Şehrin halkını çok özel hissettiren yüce gönüllü bir başkanımız var…
Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan , yaptığı çalışmalarla halkın gönlündeki yerini her geçen gün artırıyor ve sosyal Belediyecilik anlamındaki başarısını da gözler önüne seriyor. Kültürel faaliyetleri ve belediyecilikte örnek alınacak önemli hizmetleri ile gönülleri feth etmiş , sevginin, hoşgörünün, barışın, kardeşliğin değerine değer katan çalışma ve hizmetlerle birlik ve beraberliğin önemli değerlerine değer katan imzalar atmıştır …
Battalgazi Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan ,göreve geldiği ilk günden itibaren önemli çalışmalar yaparak, geçmişimize, atalarımıza ,tarihimize sahip çıkmış, Battalgazi’deki tarihi mekanların ayağa kaldırılması ve restorasyonlar ile ilgili önemli çalışmalar yaparak Battalgazi’nin metropol ilçe konumuna gelmesi noktasında büyük emek sarf etmiş ve sonuç olarak Dünya’da ve Türkiye’de Malatya Kimliğini ön plana çıkarmıştır.
Buram buram tarihtir Malatya , örf ve adetleri ayrı birer değerdir, Farklı bir kültür demektir Malatya, Özel bir kimliktir ve büyük bir değerdir, bu değerlerinde değerli mimarları vardır ve olmalıdır da.
İşte bu büyük değerlere değer katan ,değerlerine sahip çıkan, yapmış olduğu hizmetlerle Battalgazi’yi değiştiren, tarih ve kültürünü yaşatan, Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan ve tüm ekibine yürekten teşekkür ediyorum. Büyük bir aile ve mükemmel bir ekipsiniz. Sevginin, hoşgörünün, kardeşliğin şehrin’de Battalgazi Belediyesi ailesi olarak taktire şayansınız.
Emekleriniz için şahsım ve Malatya adına sonsuz teşekkürler.

YAZARIN SON YAZILARI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Düşüncenizi Paylaşın

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Çağrı Gazetesi 25 Eylül 2018 Salı Tarihli Gazete Sayfaları

Gazetemizin tüm sayfalarına web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kapat