Yeni Çağrı Gazetesi

İş fırsatları için hemen tıkla!

Emre Aydın Fan Röportaj

Emre Aydın Fan Röportaj
Avatar
Örsan KOÇAK( [email protected] )
30 Kere Okundu
29 Ocak 2019 - 12:17

RÖPORTAJ: ÖRSAN KOÇAK

Öncelikle röportajımıza katıldığın için teşekkür ederiz. kendinden biraz bahseder misin ? Ne zamandır Emre Aydın fanısın, onu ilk hangi şarkısıyla keşfettin ve Emre Aydın ‘ ı bir kelimeyle nasıl anlatırsın?

Eren Aydoğan: Eren Aydoğan. 20 Mart 1995 Kırklareli Merkez doğumluyum. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi öğrencisiyim. 6. Cadde’yi Türkiye olarak tanıdığımızdan beri Emre Aydın fanıyım. Onu show tv’de yarışma programında tanıdım. Ama Afili Yalnızlık şarkısıyla solo olarak tamamen keşfetmiş oldum. İdolüm…

Evnnnnnnn: Öncelikle 20 yaşındayım sessiz ve sakin takılan insanlar çok dikkatimi çekiyor. Aslında Emre Aydın ‘ı tanımam da şarkıları farklı bir rol oynuyor . Onu ilk hoşçakal şarkısıyla tanımıştım. 2014 ten bu yana faniyim. Emre Aydın sessiz ve derin anlamlı tanımı tam olarak bu…

Kübra Yerli: Merhaba ben Kübra Yerli. Üniversite 3. Sınıf öğrencisiyim ve Emre aydını ilkokul 5 den beri dinliyorum ve onu ilk dinlediğim Elazığ konserinden beri çok çok seviyor ve fanıyım. Şarkıları her zaman beni mutlu etti, hislerime tercüman oldu , huzur verdi. Onu ilk ‘Git’ şarkısıyla tanıdım. Bir kelimeyle anlatacak olursam Emre Aydını; kesinlikle ‘bütünleşmek’ zira ben Emre Aydın’ın şarkılarıyla bütünleştim, huzur buldum kendimi ciddi anlamda bildim bileli.

Bir Deli DişiKanarya Likorsuz : İsmim İrem. 21 yaşındayım. Yaklaşık 13 senedir sıkı bir Emre Aydın fanıyım. Aslında bakılacak olursa baya küçük yaşta keşfettim şarkılarını. İlk olarak Afili Yalnızlık şarkısının klibiyle tanıdım Emre Aydın’ı. Televizyonda kanal gezerken klibine rastladım ilk izlediğimde çok saçma bir klip demiştim; fakat şarkıyı beğendiğim için diğer şarkılarını da merak ettim ve böylece dinlemeye başladım. Emre Aydın’ı 1 kelimeyle anlatamam ama şöyle ifade edebilirim: Kendisi benim 13 senem.

Ezgi Dalcı : Ben 18 yaşındayım zaten 8 yıldır sanırım Emre Aydın fanıyım alıştım susmaya şarkısıyla tanıdım ve gerçekten çok seviyorum faklı yönü derseniz çoğu sanatçının hem çok seven hemde ondan nefret eden bi hayran kitlesi vardır ama Emre Aydın’dan nefret eden bir kesim hiç görmedim bi kelime ile anlatmak derseniz “sade” bence çok sade doğal bir insan işini ün kazanmak için yapmıyor da işi gereği ün kazanıyor gibi

Mehmet : Adım Mehmet Soyadım da Mehmet 🙂 çok uzun hikayesi var hiç girmeyelim. 18 yaşındayım ve 8 yaşından beri Emre Aydın dinlerim. ben Daha o zamanlar fanlık nedir bilmiyorum, Bilgisayar da tek bir şarkı.. “Belki Bir Gün Özlersin” bir solukta hayran etti beni kendine, artık oyun bahanesiyle sırf Emre Aydın dinlemek için açar olmuştum bilgisayarı. Henüz Türkçe okuma yazmam yok, Türkiye de değiliz. Dinliyorum ama söyleyen kimdir? şarkının adı nedir? hiçbir fikrim yok, abim yüklemiş ben de dinliyorum , çok seviyorum. Yıl 2013 yaş 13 🙂 hala çocukta olsam büyüdüm , telefonum ve İnternetim oldu, Artık Türkiye de Kilis’te yaşıyor ve eğitimime Kilis’te devam ediyordum. arama motoruna arattığım ilk isimdir Emre Aydın, yıllarca mahrum kalmışım tabi, internet olmayınca müzik kanallarından dinliyorum rast geldikçe. Artık istediğim zaman dinleyebilirdim ve bu zamana kadar dinlemediğim onlarca şarkı vardı. Sonra “O” bir daha şarkı söylüyor ve ben artık emin oluyordum tekrar, tekrar Evet ben büyük bir Emre Aydın hayranıyım. Kısaca 10 yıldır dinliyorum 6 yıldır da fanlığımın farkındayım. 🙂 Tek kelimeyle Emre Aydın “Dram”dır dramlarımın yaratıcısıdır.

İslam Ataoğlu : Öncelikle değer verip benimle röportaj yaptığınız için ben teşekkür ederim. Ben İslam Ataoğlu. 20 yaşındayım. Kırıkkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisiyim. Aynı zamanda fitness antrenörlüğü yapıyorum. 2006 yılından beri Emre Aydın’ı tanıyorum. O zamanlar Kral Tv’de Afili Yalnızlık şarkısı çıkardı ve yaşım gereği sözlerini pek anlamasam da şarkının tarzı çok hoşuma gitmişti. O dönemlerden sonra Emre Aydın’ı her zaman severek dinledim. Bence Emre Aydın başlı başına bir müzik tarzı. Gerek yaptığı albümlerin konsept olması gerekse kendini hiçbir zaman tekrar etmemesiyle müzik piyasasında her zaman farkını hissettiriyor.

Yaşar Çetin : Mersinden yaşar Çetin 20 yaşındayım Emre abimizin sıkı fanıyım gitar çalmayi çok severim. 2010 yılında Hoşçakal şarkısıyla keşfettim,tek kelimeyle “Kral”

Kamal Memmedli : Merhaba. Öncelikle bu röportaj için teşekkür ederim. Adım Kemal 23 yaşındayım. Emre Aydın’ı ilk defa çok geç bir zamanda 2012 yılında “Hoşçakal” şarkısıyla tanıdım, tanıdığım andan itibaren gerçek bir fanı oldum, sevdim, araştırdım, diğer tüm muhteşem şarkılarını keşfettim, dinledim. Yeni şarkılarını heyecanla, sabırsızlıkla bekledim, dinledim, her geçen gün daha da çok sevdim. Emre Aydın gerçek bir efsane şarkıcı benim için, o tek bir kelimeyle anlatıla bilinecek biri değil, muhteşem ötesinden de ötedeki bir muhteşemlik bence 🙂

Yazar_Söylerim2: Ben Nisa çok müzik dinleyen ve yazan bir biriyim.Eğlenceli ve sempatik aynı zamanda melankolik bir yapıya’da sahibim bu kadarı yeterli bence.Yaklaşık 4,7 yıldır yani tam (5 yıl olmak üzere) bu yağmurlar şarkısıyla keşfettim.Emre aydın(abim) benim için gecedeki yalnızlık demek daha açık anlatırsam. Geceleri onun şarkılarıyla yazan biriyim her yazdığım yazılarda daha iyi anlayabilen birisi oluyorum o duygu’yu insanlar’a geçirmek bir nevi abimin şarkılarıyla oluyor o yüzden benim için gecelerdeki yalnızlıksın abicim.

Rümeysa Doğan : Rümeysa Nermin Doğan böyle bir anket için teşekkürler. Öncelikle Emre Aydın’a 6 yıldır takip ediyorum ve hayranıyım Bu Yağmurlar şarkısı ile tanıdığım için de çok mutluyum. Tek kelime ile anlatılamayacak bir insan kendisi benim için ama illa anlatacak olsam HUZUR kelimesin tecellisi bende.

Onunla 1 saat geçirme imkanın olsa neler yapmak isterdin? en sevdiğin albümü, seni anlatan en sevdiğin şarkısı?

Rümeysa Doğan : Emre aydın ile 1 saat demek benim için yıllara bedel diye biliyorum. klip çekiminde onunla olmak o klibe şahit olmak isterdim. Eşi ile beraber olan sevgisine muhabbetine şahit olmak da ayrı bir durum tabi . Bütün albümleri diyebilirim beni anlatan bir çok şarkısı var ama kalbimde yeri farklı olan HOŞÇA KAL ve BENİ VURUP YERDE BIRAKMA..

Yazar_Söylerim2: Eğer emre abim’le bir saat geçirme imkanım olsaydı imza alır onu ne çook sevdiğimi hayatımdaki yerinden bahseder ve onunla fotoğraf çekinip saklamak, sarılmak isterdim.En sevdiğim albümü eylül geldi sonra şarkıların hepsi beni anlatıyor o yüzden hepsi.

Kamal Memmedli : Emre Aydın’ı tanıdığım günden beri konserine gitmeyi çok istiyordum, eninde sonunda geçen sene İstanbul daki konserine gittim, uzaktan bağıra-bağıra kendimce düet yaptım. Ve onunla 1 saat geçirme şansım olsa onunla kısa da olsa düet yapmayı çok isterdim. En sevdiğim albümü ilk defa dinlediğim şarkısının da dahil olduğu “Kağıt evler” albümü ve beni anlatan, en sevdiğim şarkısı da bu albümdeki “Son defa” şarkısı.

Yaşar Çetin : Şarkı çalmak ve söylemek isterdim,düet yapmak isterdim 🙂 sesim birazda emre abimizin sesine benzer 🙂 “Kağıt Evler albümünü daha bir seviyorum” Ve şu an için (6.Cadde-Sende beni hatırla) Favorim 🙂

İslam Ataoğlu : Emre Aydın beni sadece şarkıları ile etkilemiyor. Yıllardır insani olarak duruşu ile de benim örnek aldığım ender insanlardan biridir. Eğer onunla beraber 1 saat geçirebilme imkanım olsaydı, onun hayat deneyimlerini dinlemek ve geleceğe karşı bakış açısını öğrenmek isterdim. En sevdiğim albümü Kağıt Evler. Beni en iyi anlatan şarkısı ise Hoşçakal.

Mehmet : Onunla 1 saat geçirsem ilk olarak ona instagram sayfamı gösterirdim 27 şubatta 3.yılı olacak (@emreaydin.tv) onun için yaptığım video içeriklerini açardım zaten anlardı sayfadan ona ne kadar çok değer verdiğimi… Belki bir video da oradan paylaşırdık, güzel olurdu 🙂 sonrasında ise sohbet muhabbet havasında geçerdi, biliyorum çünkü, Şarkılarının aksine ne kadar sevimli, neşe dolu bir Adam olduğunu. Vaktin nasıl geçtiğini anlam veremeyeceğime eminim. 🙂 En sevdiğim Albümü… Eylül Geldi Sonra. Bana göre yaptığı her bir iş, bir öncekine nazaran daha iyidir. Yaptığı işi içine sindiği için yapan, uğraşan ve efor sarf eden bir değerdir. Beni Anlatan şarkısı… Söz konusu Emre Aydın, bu adamın şarkılarının genelinde veya cümlesinde, oda olmadı kelimelerinde mutlaka kendini duyarsın, hepsinde ama hepsinde. En sevdiğim şarkısı… Onu tanıdığım şarkısıyla aynıdır. “nıhsilll gözünün yalnızlıklarınııı” gibi dizelerine hasta olduğum , Afili Yalnızlık Albümünden “Belki Bir Gün Özlersin”. çok zaman geçse bile nerede duysam durup 10 yıl önce ilk gün ki gibi dinlerim, şarkının derin anlamlarına dalıp maziye giderim.

Ezgi Dalcı : onunla 1 saat geçirme şansım olsa röportaj yapmak isterdim en sevdiğim albümü aslında hepsi ama birini seçmek zorundaysam eylül geldi sonra albümüdür en sevdiğim şarkısıysa belki bir gün özlersin.

Bir Deli DişiKanarya Likorsuz : Onunla 1 saat geçirmek gibi büyük bir imkanım olsaydı merak ettiğim bir sürü soru var onları sorardım. Sonrasında o güzel şarkıları kaydettiği stüdyo ortamını görmek isterdim. “Şu albümü daha çok seviyorum.” diyemem ama “Eylül Geldi Sonra” nın yeri ayrı. Beni en çok etkileyen şarkılarından ikisi “Sen Gitme” ve “Ayrı Ayrı”.

Kübra Yerli :Onunla bir saat geçirme şansım olsa onu öncelikle 5 yıl önceki bostancı konseri öncesinde rahatsızlığımdan dolayı sevgiyle beni kabul edip fotoğraf çektirdiğinde sohbet ettiğindeki gibi ölümsüzleştirmek için tekrar fotoğraf çekerdim çünkü o zamanlar 35 kiloydum rahatsızlığımdan dolayı şimdi ohoooo. o fotoğrafımı Emre Aydın olduğu için seviyorum ama kendimi sevmiyorum pek o yüzden onu yenilemek isterdim ve bol teşekkür etmek isterdim yıllardır olduğu için biz fanlarla. Beni anlatan şarkısı ise kesinlikle ‘Bu yağmurlar’ . En sevdiğim albümü ise kağıt evler .

Evnnnnnn: Onunla 1 saatim olsa geçmişi hakkında konuşmak isterdim onun en sevdiği yerde en güzel yerde…En sevdiğim albümü kağıt evler. En sevdiğim şarkısı belki bir gün özlersin ve hoşçakal. Beni anlatan şarkısı son defa

Eren Aydoğan : Onunla 1 saat geçirme fırsatım olsa birlikte onun şarkılarını düet yapmak isterdim. Eylül Geldi Sonra albümü en sevdiğim. Beni anlatan birçok şarkısı var ama en sevdiğim albümünde yer yalan Eyvah şarkısı daha çok beni yansıtıyor sanırım.

Son olarak Emre Aydın bu röportajı okuyacak olsa ona sevgini bir cümleyle nasıl ifade ederdin ? buradan röportaja katılamayan diğer diğer fanlara söylemek istediklerin var mı ? ve sayfamız hakkında düşüncelerini paylaşır mısın. Teşekkürler.

Eren Aydoğan : Bana çocukluğumdan kalan şarkıları ve kendisi olduğu için çok şanslıyım ve onun şarkılarıyla yaşlanacağım için çok mutluyum. Hayatımın enlerinden… Diğer fanlara söylemek istediğim bir şey yok ama ne tür müzik yaparsa yapsın, sözlere odaklanmalarını yani yaşanmışlıklara göz dikmelerini isterim kısacası Emre Aydın’ın sözlerine dikkat edin ve onu takip etmekten, dinlemekten asla vazgeçmeyin. İyi bir kitleye sahip, güzel işler yapmaya odaklanmış ve daha da iyi yerlere gelecek bir sayfaya sahipsiniz. Umarım her şey umduğunuz gibi olur. Asıl ben teşekkür ederim böyle bir röportaj gerçekleştirdiğiniz için. Sağlıcakla kalın…

Evnnnnnn: Ona olan sevgim ne bir cümleye ne de sözcüklere sığar… O öyle bir aşk ki insan hayatında ondan başka kimseye yer vermek istemiyor. Sesi ,tarzı,duruşu en önemlisi de içindeki o güzel merhametli kalbi sevenleri onun ne kadar iyi bir insan olduğunu çok iyi bilir … EASFC ONUNLA GURUR DUYUYOR…..emreaydın ‘IMIZ BIRTANEDIR ÇÜNKÜ

Kübra Yerli : Emre Aydın röportajı okuyacak olsa ona şu şekilde sevgimi ifade edebilirim ; yıllar önce 35 yıl sonra bile diyorduk ya hala da diyebiliyorum ya ben bu hep sizin sayenizde ; iyi ki varsın Emre Aydın Ayrıca siz @soz_muzikk sayfasına da bu platformda bizleri birleştirdiğiniz için böyle güzel bir amaçla, çok teşekkürler

Bir Deli DişiKanarya Likorsuz : Sen benim şarkılarıyla büyüdüğüm 13 senemsin, seni çok seviyorum. Bir fan olarak bu türdeki röportajlara katılın derim bir nebze de olsa sevdiğiniz sanatçıya duygularınızı iletme şansınız oluyor. Sayfanız hoş ve güzel. Bu imkanı sağladığınız için de “sağolun çok.” 🙂

Ezgi Dalcı : Emre Aydına buradan şey demek istiyorum keşke bi kere konserine gelip seni canlı dinleyebilsem sormak istediğim soruları yüz yüze sorabilsem ve seni çok seviyorum diğer fanlara söylemek istediğim doğru kişinin fanısınız yıllar geçtikten sonra ben nasıl onun fanıydım diyemeyeceğiniz kişinin fanısınız. Sayfanıza da teşekkür ederim bu şansı bana verdiği için inşallah Emre Aydın’da okur bunları tekrardan teşekkürler.

Mehmet : Eğer bu röportajı okuyor olsaydı ona olan sevgimi yine onun bir şarkı dizeleriyle tarif ederdim, Hiç kimse olmadı senin gibi Hiç kimse gelmedi bilirim gelmeyecek. Ve yine okuyorsa eğer bilmesini isterim ; Her zaman sen kötü günlerimizi de, acı günlerimizi de, mutsuzluğumuzu da şarkılarınla anlattın, bizlerde böylesi günleri şarkılarınla atlattık. Başımıza yastık basıp hıçkırmayı da öğrendik Belki bir gün özler diye beklemeyi de… Seninle öğrendik bunları hep ve sen ne güzel öğretmendin bizlere. EASFC sana minnettar Güzel Adam. Katılamayan arkadaşlarım adına üzgünüm. Umarım az da olsa duygularınıza tercüman olmuşumdur 🙂 Duygularımızı yansıtan en güzel Hál Emre Aydın’cadır… Biz birbirimizi çok iyi anlıyoruz buradan o güzel insanlara da çok sevgiler 🙂 Son olarak sayfanızla yeni tanıştım ve inanın çok memnun oldum, hep anlatmak istemişimdir bunları… Bizlere böylesine güzel bir imkan sağladığın için sonsuz teşekkürler Söz Müzik 🙂

İslam Ataoğlu : “Her şarkında kendime ait bir şeyler bulduğum için ve birçok konuda bana doğru örnek olduğun için seni çok seviyorum.” Bazı fanlar Emre Aydın’ın eskisi kadar güzel şarkılar yapmadığını dile getiriyor. Bana kalırsa değişen Emre Aydın’ın kalitesi değil bu insanların hayata karşı bakış açısıdır. Bu yüzden Emre Aydın’ın yeni şarkıları hakkında yorum yaparken ilk Emre Aydın dinlediği zamanları ile şu anki zamanlarını kıyaslarsa dediklerimi anlayacaklardır. Sayfanızı birkaç yıldır takip ediyorum ve müzik konusunda gayet objektif yorumlar yapıyorsunuz. Müzik piyasasını iyi bilen bir sayfasınız. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Yaşar Çetin : Abilerin Kralisiniz iyi ki varsınız her şey gönlünüzce olsun:) Diğer fan arkadaslarimlada iletişim halindeyim onlarda iyi ki varlar sayfanızın daha önce duydum, denk gelmiştim paylaşımlarınıza.. bu anket gayet hoş basarilisiniz ve uzun uzun yazıp sorduğunuz için ben teşekkür ederim 🙂

Kamal Memmedli : Emre Aydın bunu okuyacak olsa ona, onu bir sanatçı olarak çok sevdiğimi, saygı duyduğumu söylemek isterim. Senin gibi bir sanatçı, şarkıcı bu dünyaya asla gelmeyecek bunu ben ve benim gibi bütün fanların biliyor ve daima söylüyoruz. Yeni albümlerini ve şarkılarını da sabırsızlıkla bekliyoruz, gözümüzü yollarda koma 🙂 Diğer fanlarına da buradan söylemek istediğim hep böyle kalın :). Sayfanıza da bu röportaj için ayrıca teşekkür ediyorum, başarılarınızın devamını diliyorum 🙂

Yazar_Söylerim2 : Eğer bu röportajı okursan abicim tüm kalbimle seni sevdiğimi ve hep seveceğimi bilmeni isterim. Abicim sen benim hep bir ilham kaynağım sevgimin ve gecelerin yalnızlığı olacaksın.Bir şarkıyı bir insan’a nasıl geçirebiliceğini çok iyi ve güzel şekilde biliyor ve yapıyorsun sen benim örnek aldığım kişisin. Seni hep seveceğim iyi ki varsın gecelerdeki yalnızlık ve prens abim Sayfanız çok güzel böyle bir etkinlik yapmanız beni çook mutlu etti iyi ki katıldım daha nice başarılara ulaşırsınız İnşallah…

Rümeysa Doğan : Emre aydın bu röportajı okuyacak ise; ONU GERÇEKTEN ÇOK SEVDİĞİMİ KIMSENIN VERMEDIGI HUZURU SESI VE BIR GÜLÜŞÜ İLE VERDİĞİNİ SÖYLEMEK ISTIYORUM. Biz diğer katılamayan arkadaş adına buradan sesleniyoruz emre abi ye EASFC HEP YANINDA ve sayfanıza böyle bir fırsat verdiği için teşekkürler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

Hangi işletim sistemli telefonu kullanıyorsunuz?

Hangi işletim sistemli telefonu kullanıyorsunuz?

 • iOS (iPhone) --> 2
 • Android --> 1
Gönder
Sonuçlar

Yeni Çağrı Gazetesi © 2019 - Web Tasarım : GNS Ajans

istanbul escort

istanbul escort

istanbul escort

istanbul escort

kaçak iddaa kaçak bahis güvenilir bahis siteleri iddaa siteleri en iyi bahis siteleri illegal bahis en iyi canlı bahis siteleri casino siteleri canlı bahis siteleri ensobet üyelik bonus veren siteler canlı bahis

kaçak bahis siteleri

deneme bonusu

casino siteleri

mobil ödeme bahis

bahis siteleri

mobil ödeme bahis

bonusal

bedava bonus

bedava bahis

mobil ödeme bahis

canlı bahis

bedava bonus

çevrimsiz bonus

deneme bonusu

escort istanbul

istanbul escort

bayan escort

istanbul escort bayan

istanbul escort

escort bayan

istanbul eskort

mersin escort

bursa escort

bahis siteleri

bedava bonus canlı bahis bedava bahis
kaçak bahis siteleri güvenilir bahis siteleri bahis siteleri bonus veren siteler canlı bahis siteleri casino siteleri Mobil Ödeme Bahis Papara Bahis Cmt Cüzdan Jeton Cüzdan Peppara Bitcoin İle Para Yatırma