$ DOLAR → Alış: 4,83 / Satış: 4,85
€ EURO → Alış: 5,67 / Satış: 5,69

SON DAKİKA:

Eurasia Plant Fair/Flower Show İstanbul

Ülkemizde alanında düzenlenen tek ve en büyük ihtisas fuarıdır. Eurasia Plant Fair/Flower Show İstanbul; İstanbul’da düzenlenen bitki sektörünün dev buluşmasıdır.

Eurasia Plant Fair/Flower Show İstanbul
  • 26.11.2016
  • 1.194 kez okunduAvrupa ve Asya’nın buluştuğu bu ticari platformda, her iklim koşulu ve toprak yapısına uygun yüzlerce çeşit bitki ve bitki üretiminde kullanılan ürünlerin yanı sıra, peyzaj uygulamaları, uygulama esnasında ve sonrasında kullanılan tüm materyaller, 53 farklı ülkeden gelen toplam 14.865 ziyaretçinin beğenisine sunulmuştur.


Eurasia Plant Fair/Flower Show Istanbul sektördeki yenilik ve gelişmelerin takip edilebilmesinin yanında, ülkemiz üreticilerine ihracat potansiyellerin arttırma fırsatı yaratmakta ve yurtdışındaki firmalarında Türkiye pazarına girebilmesinde önemli rol almaktadır.
Eurasia Plant Fair/Flower Show Istanbul, bitki ve ilgili sektörlerin temsilcilerinin uluslar arası iş bağlantıları kurabilme, mevcut bağlantıları güçlendirebilme, yeni pazarlara ulaşabilme imkânlarını bulabilecekleri gerçek bir ticaret platformudur.
Biz de Önce Vatan Gazetesi olarak bu muhteşem fuardaydık. Fuar, 27 Kasım 2016 tarihine kadar ziyaretçilere açık olacak.

Etiketler: /ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Düşüncenizi Paylaşın

Önceki yazıyı okuyun:
Türkiye yeni bir kurtuluş savaşı veriyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye yeni bir kurtuluş savaşı veriyor

Kapat