$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,09 / Satış: 6,11

SON DAKİKA:

İNSAN DEĞİLSİNİZ…

Süheyl ÇOBANOĞLU
Süheyl ÇOBANOĞLU
  • 03.03.2018
  • 790 kez okundu

Her gün bir yerlerden karşımıza çıkan sözde müftü, ilahiyatçı, profesör, kuran kursu öğretmeni, imam, gazeteci, televizyoncu vs. gibi din adına fetva verip insanlıktan nasibini almamış sapıkların, alçaklıkları, terbiyesizlikleri, seviyesizlikleri, ahlaksızlıkları, soysuzlukları, yalancılıkarı ve iftiraları artık mide bulandırmanın da ötesine geçti.

Bunların kimlik ve kişilikleri nasıl bir erozyona uğramış ki bu kadar seviyesiz olabilyorlar anlayabilmek mümkün değil. Sadece son günlerde yaşananlardan birkaçına değinecek olursak;

Yardımcı Doçent ünvanlı herifin teki Atatürk düşmanlığı yapmak adına ne halt yiyeceğini şaşırmış, “1924’te Çanakkale ve Bursa’da camilerin genelev olarak kullanıldığını”  iddia edebilecek kadar  alçaklaşabiliyor.

Soyu bozuk başka bir kısım ahlaksız da yakın zaman öncesinde Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder  ATATÜRK’ün annesine edepsizce iftiralar atmış, hakaretlerde bulunmuştu.

Atatürk’e hakareti alışkanlık haline getirmiş olup, utanmadan “keşke Yunan galip gelseydi” diyebilecek kadar hainlikle malul olan fesli bir soytarı da bu toplumda var olabiliyor.

Bir diğer pröfesör unvanlı haysiyet fukarası “Dekolte giyinirsen, bu tür tecavüzlerle karşılaşman sürpriz olmaz” diyebiliyor.

Dekan ünvanlı bir idrak yoksunu profesör, “Namaz kılmayanları hayvan olmakla” suçlamıştı.

Rektör olan bir diğer …….”Yabancı bir kadınla tokalaşmak, ateş tutmaktan daha korkunç” diye buyumuşlar!!!

Bir başka sapık ruh hastası “Hastanelerin yoğun bakımlarında kadın ve erkekleri aynı odada tutmayın diyor.

Diğer bir manyak, bir yandan  “6 yaşında çocukla evlenilebilir” fetvası verirken, öte yandan  “asansörde birbirini tanımayan bir kadınla bir erkeğin yalnız kalamasıyla halvet olabileceğini” söyleyebiliyor.

Aynı ruh hastası, “Yatakta geçirilen her boş dakika, şehvete doğru kaymış bir dakikadır ve yatağın şekli, yorgandan battaniyeye varıncaya kadar insanı, bilhassa erkeği gıdıklayan cinsel dürtüleri rahatsız eden bir yapıda olmamalıdır” demiş!!!

İki yıl önce de Adana Aladağ’da 11’i çocuk 1’i eğitmen 12 kişinin hayatını kaybettiği yurt yangını faciasına ilişkin “O çocukları senin sarıldığın Cumhuriyet yaktı, Nişantaşı’nda Cihangir’de oturan Beyaz Türkler yaktı” saçma sapan ifadesiyle tanınan psikopat ruhlu şahıs şimdi de görevli olduğu televizyonda  “Sivil öldürecek olsak Cihangir, Nişantaşı, Etiler, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nden başlarız” diyebilecek kadar  fütursuzca tehditler savurabilmkte.

Adı geçen bölgelerde yaşayan halkı  ve TBMM üyelerini tehdit ederek, “Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama, hain suçlamasıyla hakarette bulunduğunu, iftira atmak suretiyle suç işlediğinde bile kendini savunmaya çalışmakta olan şahıs gibilerinin varlığı bile toplum için önemli bir tehdittir.

Bu meczuplar, adeta yeni bir din icad etmekte olup, yüzyıllarca İslamın Bayraktarlığını yaparak, Avrupa’nın ortasına kadar hilafet sancağın taşımış olan milletimizi,1400 yıllık dininden imanından  etmeye çalışıyorlar. Bu islama da, insanlığı da ihanettir. Düşmanın değirmenine su taşımaktan başka bir işe yaramaz, be hey sersem…

Bunların bazılarının bir özelliği de kısa bir süre öncesine kadar “FETÖ” ile içiçe olmaları, sonsuz övgüler düzmeleri ve hatta F.Gülen hakkında övgü kitapları yazmaları… Fetvacı ilahiyatçı, TV’ci vs. takımının gerçek yüzünü görebiliyormusunuz. Sözde din adına , menfaat ticareti yapan bu tiplere hastalıklı ruhlarından akan zehirlerini insanlığa bulaştırmamaları için sisemin hiç bir şekilde taviz vermemesi, yetkililerin ve yargının derhal müdahele edip yasal tedbirleri alması şarttır. Aksi halde yarın doğabilecek kaosun önünü alamayız.

İnanmış bir toplum olarak, her önüne gelenin aklına estiği gibi, cehaletlerinin, sapıklıklarının, komplekslerinin ürünü saçmalıklarının empoze edilmesine şiddetle karşı çıkmazsak, bizi “yıkıma, teröre ve ahlaki çöküntüye” sürükler.

YAZARIN SON YAZILARI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Düşüncenizi Paylaşın

Önceki yazıyı okuyun:
Bir Amazon Kadınının Günlüğü

Annem hep hayran hayran bakardı gözlerime. Gözlerimin tıpkı gökyüzü gibi masmavi, saçlarımın ise Karadeniz gibi dalgalı olduğunu söylerdi. Bazen parmaklarını...

Kapat