$ DOLAR → Alış: 5,37 / Satış: 5,39
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,10

SON DAKİKA:

PEDOFİLİ HASTALIK DEĞİL ‘SUÇ’

Sibel AKAR
Sibel AKAR
  • 22.02.2018
  • 1.077 kez okundu

Eskiden korku yoktu insandan. Çünkü ‘insan’ insana zarar vermezdi. Sokaklar çocuk kaynardı. Biri çıkıp da ses etmezdi. Çocuk sesleri şikayet olmazdı. Zararsız oynarlardı. Anne ve babalar evde yokken komşular ikinci ebeveyndi. Anne- baba sıcaklığını aratmazdı. Kız, erkek birlikte oynardı. Oyun parkı diye belli bir mekan yoktu çünkü her yer çocukların özgürce hareket edebileceği şekildeydi. Marketçiler şefkatli ve içtendi. Çocuklara bir beklenti olmadan bir şeyler verirdi. Eskiden…
Eskiden sözü ne kadar yüce ve ağır bir kelime değil mi? Ne varsa orda kaldı.  

Çocuklar nerde?  Çocuk seslerine ne oldu? Neden sokaklar boş ve komşular birbirinden şikayetçi?  Neden? Neden?   Neden? 
Yok mu mantıklı bir açıklama? Hoş. Mantık bunda aranmaz bile. Çünkü komşular en ufak seste kavga peşine düştü. Tecavüz arttı. Sözde hastalık denilen pedofili laneti ortalıkta dolanıyor. Anneler korku içinde. Babalar endişeli. Çocuklar ne okulda ne de evde güvende değil. Savunmasız. Günahsız. Her şeyden habersizler. Kadına “kısa giyiyor. Tahrik ediyor.”  dediniz. “Gece gece dışarda ne işi var dediniz.” Sustuk. Tecavüz ettin. “Tahrik oldum.” dedin serbest oldun. Ama o küçükler ne yaptı ki sana. O miniklerin ne günahı vardı da lanet olası elin ona dokundu? Açık kapalı farkına bakmadan rahatsız ettin kadını. Erkek çocuğuna tecavüz ettin. Ne günahları vardı onların. 

Eskisi gibi olamayacak mı kimse?  Korku içinde mi yaşanılacak bu ülke. 

Kendine gel artık. Ölüm her an ensende. Rahat bırakın artık masumları. Çekin kirli elinizi meleklerin üstünden. Yeter artık. Yaşanacak ortam bırakın çocuklara. Bırakın özgür olsunlar. Diledikleri gibi oynasınlar. 

Komşun evde yokken çocuğu güvenli bir şekilde gelsin yanına. Gözünden sakın onu. Kendi çocuğun gibi bak ona. 

Hastalık süsü verilen o lanet pedofili için tedavi ol. Hem kendini hem de başkasını yakmadan uyan bu kabustan. Tedavi ol. İnsan ol… insanlığını yitirenlerden olma. Geç olmadan kurtul bu durumdan. Unutma sen tedavi olmaya gidince insanlar bir şey demeyecek sen bu hastalığı devam ettirdiğin sürece insanlar seni yargılayacak. Seni lanetleyecek. Senden nefret edecek. Duyarlı ol, ol da yakma masumların canını. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Düşüncenizi Paylaşın

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Çağrı Gazetesi 23 Şubat 2018 Cuma Tarihli Gazete Sayfaları

Gazetemizin tüm sayfalarına web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kapat