SAFINI SEÇ

SAFINI SEÇ

İnsani melekelerini kaybetmemiş, nefsinin ve kibrinin kuyularında boğulmamış, iradesini kirli niyetlere tutsak etmemiş kişi ancak, kendini sigaya çekebilir.
Sur’a üflenirken -kıyamet- kulaklarını tıkayan, işin ehlinin kendi seçilmişleri olduğuna inanan, skolastik çürümüşler misali insanları aforoz eden düşüncenin sempatizanı -sana sesleniyorum.
Kime ve neye hizmet ettiğini gör!
Kuşu ölen çocuğa taziyeye giden merhamet peygamberinin(s.a.v) yegane savunucusu olduğuna inandığın abilerin(!) 15 Temmuz gecesi çocukların üzerine bomba yağdırdılar.
Sınav sorularını çalıp hakkını yedikleri İbrahim’i,
Kolundaki bilezikleri “Öğrencilerin ihtiyaçları” diyerek aldıkları Hatice teyzeyi,
Arazisini “Yurt yapılsın, okul yapılsın.” diye bağışlayan, kandırdıkları himmetin sahibi Yusuf amcayı vurdular.
Unutma!
Devleti ele geçirmeye çalışan cuntacıya ilk kurşunu sıkan Ömer Halisdemir’in,
Zırhlı aracın önüne cansiperhane yatan Metin Doğan’ın,
Zırhsız personel taşıyıcısı Şerife Boz’un,
Üzerinden geçen demir yığınına kafa tutan Sabri Ünal’ın,
Egzozuna elbiselerini tıkayıp koca tankı işlevsiz hale getiren Danyal Şimşek’in,
Kahraman polislerimizin,
Vatansever askerlerimizin imanı var oldukça; bu millet bölünmeyecek, bu memleket ele geçirilemeyecek, mukaddes davanın son kalesi zaptedilemeyecektir.
Unutma!
En tehlikeli gerçek, bilip de gizlenendir. Eğer uçakların “Hizmet Güdümlü Bombalar” attığına inanmıyorsan, aklını “Maklube” ile yemediysen, vicdanını kiraya vermesiysen hala şansın var. Çünkü tabanı ibadet, ortası ticaret, tavanı ihanet değil artık. Bu şuursuz teşebbüsten sonra tabanı da, ortası da, tavanı da fark etmeyecek. Ve bu topraklarda kuvvet dediğin silah ile değil, daima iman ile ölçülecek. Şimdi bütün aynalar senin. Safını belirle!

Avatar
Gökhan YILDIRIM( [email protected] )

YORUM ALANI

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.