$ DOLAR → Alış: 5,61 / Satış: 5,63
€ EURO → Alış: 6,43 / Satış: 6,45

SON DAKİKA:

Spor Toto Süper Lig 6. hafta programı

Spor Toto Süper Lig 6. hafta programı
  • 21.09.2018
  • 122 kez okundu

İSTANBUL

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig’e 6. hafta maçlarıyla devam edilecek, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’de ise 4. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şu şekilde:

Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-MKE Ankaragücü (Erzurum Kazım Karabekir)

20.00 Bursaspor-Medipol Başakşehir (Bursa Büyükşehir Belediye)

Yarın:

13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Malatya)

16.00 Kayserispor-Atiker Konyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Trabzonspor-Göztepe (Medical Park)

23 Eylül Pazar:

16.00 Kasımpaşa-Aytemiz Alanyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Antalyaspor-Demir Grup Sivasspor (Antalya)

19.00 Akhisarspor-Galatasaray (Spor Toto Akhisar)

24 Eylül Pazartesi:

21.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Ülker)

Spor Toto 1. Lig

Bugün:

19.00 Altınordu-Adana Demirspor (Bornova)

19.00 Osmanlıspor-Denizlispor (Osmanlı)

Yarın:

14.00 Hatayspor-İstanbulspor (Antakya Atatürk)

14.00 Ümraniyespor-Gençlerbirliği (Ümraniye Belediyesi)

19.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Kardemir Karabükspor (Elazığ Atatürk)

19.30 Adanaspor-Boluspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

23 Eylül Pazar:

16.30 Eskişehirspor-Gazişehir Gaziantep (Yeni Eskişehir)

19.30 Afjet Afyonspor-Balıkesirspor Baltok (Zafer)

19.30 Altay-Giresunspor (İzmir Atatürk)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Yarın:

15.00 Sivas Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

15.30 Etimesgut Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.30 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (Karaelmas Kemal Köksal)

15.30 BUGSAŞ Spor-Pendikspor (OSTİM)

16.00 Tuzlaspor-Tokatspor (Tuzla Belediyesi)

16.00 Menemen Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Menemen İlçe)

16.00 Kırklarelispor-Bandırmaspor (Kırklareli Atatürk)

19.00 Kahramanmaraşspor-Fatih Karagümrük (Kahramanmaraş 12 Şubat)

19.00 Fethiyespor-Darıca Gençlerbirliği (Fethiye İlçe)

Beyaz Grup

Yarın:

15.00 Amed Sportif Faaliyetler-Hacettepe (Seyrantepe Spor Kompleksi)

15.00 Gaziantepspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (GASKİ Spor Tesisleri)

15.00 Gümüşhanespor-Sarıyer (Yenişehir)

15.30 Ankara Demirspor-Bayrampaşa (TCDD Ankara Demirspor)

16.00 İnegölspor-Kastamonuspor 1966 (İnegöl İlçe)

16.00 Sancaktepe Belediyespor-Keçiörengücü (Sancaktepe 15 Temmuz)

16.00 Eyüpspor-Samsunspor (Atatürk Olimpiyat)

19.00 Sakaryaspor-UTAŞ Uşakspor (Yeni Sakarya Atatürk)

19.00 Manisaspor-Niğde Anadolu (Manisa 19 Mayıs)

TFF 3. Lig

1. Grup

Yarın:

15.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Erzin Belediyespor (Şanlıurfa GAP)

15.30 Erbaaspor-Hekimoğlu Trabzon (Erbaa İlçe)

15.30 Kozan Belediyespor-Artvin Hopaspor (İsmet Atlı)

15.30 Nevşehir Belediyespor-Körfezspor (Nevşehir Gazi)

16.00 Ergene Velimeşespor-Batman Petrolspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

16.00 Silivrispor-Büyükçekmece Tepecikspor (Silivri)

16.00 Gebzespor-Yomraspor (Alaettin Kurt)

19.00 Tire 1922-Nazilli Belediyespor (Tayfur Çiçek)

2. Grup

Yarın:

13.00 Ofspor-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

15.00 Pazarspor-Bergama Belediyespor (Hopa İlçe)

15.30 Altındağ Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Aktepe)

15.30 Osmaniyespor-Yeni Orduspor (Osmaniye 7 Ocak)

16.00 Alibeyköyspor-Karşıyaka (Alibeyköy)

16.00 Kemerspor 2003-Düzcespor (Dr. Fehmi Öncel)

16.00 Esenler Erokspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

16.00 Kızılcabölükspor-Adıyaman 1954 (Kızılcabölük Semt Sahası)

23 Eylül Pazar:

15.30 Kırşehir Belediyespor-Elaziz Belediyespor (Kırşehir Ahi)

3. Grup

Yarın:

13.00 1461 Trabzon-Ankara Adliyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.00 Anagold 24 Erzincanspor-Diyarbekirspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

15.00 Payasspor-Bağcılarspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

15.00 Fatsa Belediyespor-Karacabey Belediyespor (Fatsa İlçe)

16.00 Halide Edip Adıvarspor-Kocaelispor (Esenler)

16.00 Gölcükspor-Çorum Belediyespor (İhsaniye İlçe)

16.00 Muğlaspor-Cizrespor (Muğla Atatürk)

16.00 Turgutluspor-Bayburt İl Özel İdare (Turgutlu 7 Eylül)

19.00 Bucaspor-Serik Belediyespor (Yeni Buca)

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Düşüncenizi Paylaşın

Önceki yazıyı okuyun:
“Batının yaptırımları Rusya – Çin ilişkilerini güçlendiriyor”

Kapat