$ DOLAR → Alış: 5,79 / Satış: 5,81
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,53

SON DAKİKA:

YEPYENİ BİR GENÇLİK İKSİRİ PEPTİD ENJEKSİYONU

Yıllar geçtikçe cilt kuruyor, inceliyor ve esnekliğinin azalması nedeniyle hassaslaşıyor.

Dr. Eylem ACAR
Dr. Eylem ACAR
  • 28.12.2017
  • 4.248 kez okundu

Yıllar geçtikçe cilt kuruyor, inceliyor ve esnekliğinin azalması nedeniyle hassaslaşıyor. Yüzün daha hareketli alanları, işte bu doğal yaşlanma sürecinden daha hızlı etkileniyor. Cilt zamanla sarkmaya ve “ifade” kırışıklıkları görülmeye başlıyor. Bu kırışıklıkları gidermek de her geçen gün zorlaşıyor. Çünkü cildin gerginliğini ve çekiciliğini kaybetmesiyle birlikte bu özellikler iyice belirginleşiyor. Yaşlanmayla birlikte donuk ve yorgun görünümlü bir cilt ortaya çıkıyor. İfade, üzgün ve yorgun bir hâl alıyor. Herhangi bir yüz hareketi yapılmadan yıllar içinde oluşan kırışıklıklar “statik kırışıklık”, mimik hareketlerine bağlı kırışıklıklar ise “dinamik kırışıklık” olarak adlandırılıyor. . Zaman geçtikçe de tekrar eden mimik hareketleri cildimizde derin çizgiler olarak kendini gösteriyor.
Yepyeni bir gençlik iksiri olarak adlandırılan peptid enjeksiyonu ile artık belirginleşen mimik çizgileri doğal görünüm sağlanarak ortadan kaldırılıyor. Hem kolay hem de güvenilir olan bu yöntem, özellikle alın çizgileri, kaş çatma çizgisi, göz kenarlarındaki gülümsemeyle oluşan çizgiler, dudak ve dudak üzeri çizgiler ile boyundaki çizgilerin açılmasını sağlıyor. Uygulama ayrıca ciltte derin kırışıklıkların oluşmasını engelleyerek zamanın etkisini de durduruyor. Cilt daha taze, dinlenmiş, aydınlık ve ışıltılı bir görünüme kavuşuyor.
Formülündeki aminoasitler ve peptit kompleksleri ile cildi yeniden yapılandırırken, nükleik asitler ve oligoelementler ise ciltteki bağışıklık sistemini arttırarak koruyucu kalkan görevi görür. Uygulamanın sonucunda; sağlıkla ışıldayan kırışıklıklardan arınmış neme doymuş canlı ve sıkı bir cilt yapısına kavuşulur.     

Cildin her bölgesinde, özellikle mimiklerle oluşan problemleri gidermek veya azaltmak için özel olarak geliştirilmiş bir üründür. Cildin ağız çevresi, yanaklar, nazolabial kıvrımlar, alın, boyun çizgileri, dudak, kazayağı gibi en hareketli bölgeleri için de son derece çok uygundur. Üstelik yüz dışında boyun, dekolte ve eller gibi yaşımızı yansıtan bölgelere de rahatlıkla uygulanabilir. . Botoks enjeksiyonu istemeyen, botoksun uygun olmadığı anatomik bölgeler ya da botoks uygulamasının yeterli gelmediği durumlarda peptid enjeksiyonu son derece etkili, güvenli, ve doğal bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

YAZARIN SON YAZILARI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Düşüncenizi Paylaşın

Önceki yazıyı okuyun:
…Doğruları ne kadar biliyoruz!…

Uzunca bir zamandır ülkemiz üzerinde oynanan oyunların had safhaya ulaştığına, bir takım eğlence ve haber kanallarında hedeften saptırıcı yayınların havalarda...

Kapat