Yeni Çağrı Gazetesi

İş fırsatları için hemen tıkla!

YÜREĞİMİZE KURŞUN SIKIYOR

Sevgili okurlarım, İstanbul’da 10 Aralık 2016 terör saldırısında Beşiktaş Bursa maçı sonrası 36 emniyet mensubumuzu 8 sivil vatandaşımızı canlı bombayla şehit eden teröristler yüreğimizi cayır cayır yaktı

YÜREĞİMİZE KURŞUN SIKIYOR
Avatar
Zekiye DOĞAN( [email protected] )
40 Kere Okundu
20 Aralık 2016 - 0:01

Sevgili okurlarım, İstanbul’da 10 Aralık 2016 terör saldırısında Beşiktaş Bursa maçı sonrası 36 emniyet mensubumuzu 8 sivil vatandaşımızı canlı bombayla şehit eden teröristler yüreğimizi cayır cayır yaktı. Acımı öfkemi atlatmak için sahilde yürümeye çıktım. Güvenliği sağlayan Motorlu Yunuslarla karşılaştım gözyaşlarıma hakim olamadım. Yiğit Ana-kuzularını görünce ölen Polislerimiz ve 17 yaşında (Ministerie Van Defensie) Savunma Bakanlığında asker olan oğlum geldi aklıma. Avrupa Parlamentosunda toplam 736 milletvekilinin sadece iki üyesi terör örgütü PKK’ya karşı oluyorsa Birliğin ruh halinin açık ve net bir tabloyu sergilemesi beni derinden yaralıyor, acı veriyor!.. 
İkinci Dünya Savaşından çıkmış olan Avrupa Türkiye’den doktor kontrolünden geçirerek: “Anadolu Aslanları” unvanını verdikleri Türklerle ülkelerinin bu hale gelmesini sağladılar. Biz o Türklerin çocuklarıyız torunlarıyız. Ana-vatanım kan gölü Askerim Polisim Sivilim canlı bombalarla acımadan öldürülüyor. Baba-vatanımız bildiğimiz ebelerimizin dedelerimizin ikinci vatanı Avrupa’nın PKK IŞİT PYD terör örgütlerine Silah Maddi Manevi ve açıktan Politik desteği anlımızın ortasına yüreğimize kurşun sıkıyor!..
Asırlardır farklı kültürleri Din Dil Irk Renk Mezhep ayrımı gayrımı yapmadan farklı renkleri bağrında barındıran Ana-vatanıma ders vermeye kalkanların bu insanlardan ders alması gerekiyor!..
Avrupa’daki yazılı ve görsel basında Türkiye’ye karşı karalama kampanyası başlatanlar orada melezler hariç yedi milyon Türk var. Dedelerimiz o ülkeleri bizlere yuva yaptılar ikinci vatan yaptılar. Siz Demokratlar terörü açıktan veya üstü kapalı destekleyerek Türk asıllı Avrupalı gençlerin durumunu göz önünde bulunduruyor musunuz?
15 Temmuz 2016 FETÖ teröründen sonra politik olarak darbeyi ve zorlukları atlatıp denge sağlayan Türkiye Cumhuriyetinin Cumhuruna Diktatör sıfatını vererek ortalığı bulandırmaya iç işlerimize burnunuzu sokmaya hala devam ediyorsunuz!..
Peki, sıradan bir vatandaşınız olarak soruyorum. Sizin iç işlerinize karışanlara nasıl bir tepki verirsiniz?
Nasıl bir tutum sergilersiniz?
Nasıl bir uyarıda bulunursunuz? 
Nasıl bir dış politika yürütürsünüz?
Askerinize Polisinize Sivil vatandaşlarınıza kurşun sıksalar canlı bombalarla telef etseler ve bu teröristleri ülkelerinde maddi manevi destekleseler sizler ne yapardınız ve nasıl bir karar mekanizması uygulardınız?
Türkiye Cumhuriyeti Orta Doğuyla Avrupa arasında önemli bir köprüdür siz bu köprüyü yıkmaya kalkarsanız bizlerle beraber yıkılacaksınız. Bu ciddi durumun farkına vararak ülkelerinizdeki teröristleri neden ve de niçin Türkiye’ye teslim etmiyorsunuz?
22. Mart 2016 sonrası Belçika Zeventem Havalimanında ağır silahlı askerlerle donatılmış gördüğümde gözyaşlarıma hakim olamayıp askerin gözlerine bakarak: “Geçmiş olsun.” Dediğimde Asker duygulanıp: “Hoş geldin.” Demişti, ama ben sizin bu tutumlarınızla hoş bulmadım.
Avrupa’nın Amerika’nın teröre karşı tutumları affedilir bir durum değildir. Bu kadar adaletsizlik haksızlık karşısında ben insanlığımdan utanıyorum. Dünyada bütün insanlara işte var aşta var ekmekte var. Dünyayı yöneten Sayın Demokratlar Afrika’da Asya’da Orta Doğuda NATO Müttefiki Türkiye’de çocuklar insanlar neden ve de niçin ölüyor?
Tesadüfe bakın Türkiye Cumhuriyeti Başkanını seçmeye hazırlanıyorken Türk ulusunu etnik kökenlerle karşı karşıya getirmenin ayrımcılık ırkçılık ve faşistlik tohumlarını ekmenin asıl nedenleri sebepleri nelerdir?
Babam anam ben oğlum ve Hollandalı gelinim şimdide üç torunum. Türkiye Ana-vatanım Hollanda Baba-vatanım. Birinci kuşak Türkler en ağır şartlarda çalışmış sizin zor günlerinizde sizinle birlikte olmuşlardır hem de misafir işçi olarak. İkinci üçüncü ve dördüncü kuşak Türkler kaldıkları Avrupa ülkelerinin asil asli vatandaşlarıdır. Büyük dedelerinin Ana-vatanı bitip tükenmeyen kan gölüne çevrilirse yaşadıkları Baba-vatanları teröristleri korur kollar her türlü desteği verirse o yavruların o çocukların Psikolojisine ne olacak? 
10 Aralık 2016 İnsan Hakları Günü!..
Bu tarih size neyi hatırlatıyor bu nasıl bir tesadüftür ki, İnsan Hakları Gününde NATO Müttefiki olan Türkiye yine kan gölüne çevriliyor!.. 
Size soruyorum, İnsan Hakları Temsilcileri hani neredeler?
Size soruyorum, İnsan Hakları savunucuları Aktivistler hani neredeler? 
Size soruyorum, İnsan Hakları savunucuları Demokratlar hani neredeler?
Sizler NATO Müttefiki Türkiye’ye yanlış tutumlarınızla, yanlış Politikalarınızla biz Türk Asıllı Avrupalıları Ana-vatanımızdan ve Baba-vatanımızdan yoksun bırakmıyor musunuz?
Sıradan bir Türk Asıllı Hollanda vatandaşı olarak soruyorum. Dünya ülkelerini yöneten Sayın Devlet Adamları Afrika’da aç yaşamak veya Türkiye’de ve Orta Doğuda bombalar arasında yaşamak ister misiniz?
Sanmıyorum yaşayamazsınız o zaman Demokrat Devlet Adamları olduğunuzu dünyaya eli kanlı terör canavarlarına göstermeniz gerekmiyor mu?
Dünya Devletlerinin gidişatını belirleyen güçler birlik olup Afrika’da açlığa Orta Doğuda kan gölüne ülkesini terk etmek zorunda kalan Türkiye’ye sığınan mültecilerin sorununa göçüne ülkemdeki Askerimin Polisimin Sivilim ölümüne ne zaman son vereceksiniz? 
Sizler eli kanlı canavar teröristleri ülkenizde beslediğiniz sürece ve Türkiye’ye teslim etmeyip Avrupa ülkelerinde barındırdığınız müddetçe kuru kuruya boş lügat ve boş laflarla Türkiye’nin yanındayız mesajlarınızla ne kadar ciddisiniz?
Ne kadar inandırıcısınız?
Ne kadar Müttefiksiniz?
Türk Atasözü: “Biz Türkler tutunduğumuz dalı kesenlerden olmadık.” Ana-vatanımızda ve Baba-vatanımızda Hak ve Adalet Yolunda İnsanca Yaşamak İstiyoruz!..
Not: Yazmış olduğum bu makale Belçika PanoramaGent Gazetesinde Türkçe Flemençe ve Bulgarca olarak yayınlanmıştır!..
Sevgi ve saygılarımla

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

Hangi işletim sistemli telefonu kullanıyorsunuz?

Hangi işletim sistemli telefonu kullanıyorsunuz?

 • iOS (iPhone) --> 4
 • Android --> 4
Gönder
Sonuçlar

Yeni Çağrı Gazetesi © 2019 - Web Tasarım : GNS Ajans