$ DOLAR → Alış: 3,78 / Satış: 3,80
€ EURO → Alış: 4,66 / Satış: 4,68

SON DAKİKA:

Enerjide atama kararı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına Alparslan Bayraktar atandı.

Enerjide atama kararı
  • 27.01.2017
  • 419 kez okundu

ANKARA

Resmi Gazete’de yer alan atama kararına göre, açık bulunan Müsteşar Yardımcılığı görevine, Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürü Alparslan Bayraktar’ın atanması kararlaştırıldı.

Bayraktar’ın atanmasıyla boşalan Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürlüğü görevine ise aynı birimin Genel Müdür Yardımcısı Safa Uslu getirildi.

Ayrıca Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Petrol İşleri Genel Müdürlüğünce, Türkiye Petrolleri AO ve N.V. Turkse Perenco’nun Diyarbakır’da müştereken sahip oldukları petrol işletme ruhsat sahasındaki enerji nakil hattı için gerekli olan ancak arazi malikinin rayiç haddin üzerinde bedel talep etmesi nedeniyle anlaşma sağlanamayan Yenişehir ilçesi, Ekinciler köyündeki bazı alanların istimlakine karar verilmesi için müracaat edildiği duyuruldu.

Etiketler: /‘Cumhur İttifakı’ teklifinin detayları belli oldu
AK Parti ve MHP'nin, siyasi partilerin seçim ittifakına ilişkin düzenlemeyi içeren ortak kanun teklifi TBMM Başkanlığına sunuldu.
İnsansız tankları da üretir hale geleceğiz
ANKARA Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi’nde 11. Kalkınma Planı Tanıtım Toplantısı’na katıldı.  Konuşmasına tüm katılımcıları selamlayarak...
Esed rejimi Doğu Guta’da sivilleri hedef aldı: 58 ölü
DOĞU GUTA/ANKARA Suriye’deki Beşşar Esed rejiminin abluka altında tuttuğu Doğu Guta bölgesine düzenlediği saldırılarda, aralarında kadın ve çocukların da olduğu...
Suriyelilerden Zeytin Dalı Harekatı’na destek
Kilis'te yaşayan bir grup Suriyeli, ellerinde Türk bayrakları ve zeytin dallarıyla Zeytin Dalı Harekatı'na destek gösterisi yaptı.
Zeytin Dalı Harekatı’nda 1641 terörist etkisiz hale getirildi
Zeytin Dalı Harekatı'nın başlangıcından bu yana 1641 terörist etkisiz hale getirildi. Afrin'de 5 köy ile 2 tepe terörden temizlendi.
‘PKK gençlerimizi zorla savaştırıyor’
IKBY Meclisi Ezidi Milletvekili Şamo, "PKK gençlerimizi zorla savaştırıp, Afrin'de öldürtmek istiyor. Şimdiye kadar binden fazla Ezidi, PKK tarafından kaçırılıp...
20 bin sözleşmeli öğretmen alınacak
MEB, 20 bin sözleşmeli öğretmen alımına ilişkin duyuru yayımladı. Ön başvurular 2 Mart'ta alınacak, sözlü sınavlar 14 Nisan ve 8...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Düşüncenizi Paylaşın

Önceki yazıyı okuyun:
İstanbul’da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda bazı şüpheliler gözaltına alındı.

Kapat