İstanbul'da bir vatandaş beraberindeki süs tavuğuyla oy kullandı İstanbul'da bir vatandaş beraberindeki süs tavuğuyla oy kullandı

HABER: FİLİZ YILDIZ

Bahçelievler Mevlana ilkokulu müthiş bir gösteriye imza attı.Birbirinden güzel müzikal gösteriler, şiirler, şarkılar, günün anlam ve önemini belirten konuşmalar sunuldu. 

Bahçelievler Mevlana ilkokulu öğrencilerinin neşe ve coşkusu etrafa ışık saçarken, onları izlemeye gelen ailelerinin ve yakınlarının da aynı coşkuyla kutlamaya eşlik ettiği gözlemlendi.

Ecem Foto

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı şenlikleri kutlaması gösterisinde  yer alan kizim ECEM YILDIZ' ın coşkusunu orada bizzat ben de yaşıyordum.

20240423 115434

Henüz  çok küçükler dünya onların gülüşüyle daha da güzel. Çok masum, çok saf ve sevgi dolu yürekleri ile hem eğlendiler hem de eglendirdiler.

Öncelikle tüm çocukların bayramını kutluyor neşe ve başarılarının daim olmasını diliyorum

Geçmişimizden bu güne bu vatan toprakları için canını feda etmiş tüm şehitlerimizi, kahraman tüm gazilerimizi ve ülkemizin kurucusu Ulu Önder MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ve silah arkadaşlarını minnet ve saygı ile anıyor şükranlarımı sunuyorum.

20240423 115505

Bizlere bu cennet vatan armağan edilmeden önce hangi şartlarda bu günlere gelindi, bu vatan uğruna nelerden vazgeçildi ne fedakarlıklar yapıldı  bunları unutmayalım unutturmayalım! Cennet vatanımıza sahip çıkalım! Bu cennet vatan için teşekkürle yetinmeyip kendimizi  ahlak, uygarlık ve bilim yolunda yürümeye, bu günün güçlü cocuklarını yarinin dünyasını inşa etmek için daha da bilinçlendirmeye, mutlu huzurlu başarılı bir gelecek için her alanda daha da gelişmeye büyük çaba göstermeliyiz.

Screenshot 20240424 140950 Instagram

Çocuklarımızın yüzündeki tebessümler en değerli hazinemizdir. Onların özgürlüğünü ve mutluluğunu kutlarken, gelecek umudumuzu yeniden yeşerttik. Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı' mız kutlu olsun.

Editör: Yağmur TANYILDIZ