AYSUN KAYA'NIN  HEYECANLI GÜNÜ

1.Haber 1.Fotoğraf

Bu yıl bir çok okulda olduğu gibi Uğur Okullarında da Lise son öğrencileri için mezuniyet töreni yapıldı.

1.Haber 2.Fotoğraf-1

Törende öğrencilerin mezun olma heyecanları yüzlerine yansırken, aileleri ise gururla onları izledi. Müzik eşliğinde mezun olan  öğrenciler, yerlerine geçtikten sonra öğrenciler ve aileler saygı duruşunda hep birlikte İstiklal marşını okudular. Sanatçı ‘AYSUN KAYA'NIN’ Oğlu ‘KAAN ÜLGEN'İN’  mezun olduğu törende duygu seli yaşandı.

1.Haber 3 Fotoğraf

Oğlunun mezun törenini izleyen ‘AYSUN KAYA’ ; "bugün en mutlu ve en gururlu günüm bir anne için en büyük hediye vatana millete hayırlı bir evlat yetiştirmek bende bunun gururunu yaşıyorum. Aslan parçam oğlum mezun oldu bir çok anne gibi bende emeklerimin karşılığını almanın gurunu yaşıyor ve bütün öğrencilerimizi tebrik ediyor üniversite sınavlarında başarılar diliyorum. Allah şanslarını çok, yollarını su gibi aydınlık etsin ifadelerini kullandı. Öğretmenleri de unutmayan AYSUN KAYA; bizler çocuklarımızı okullara gönderirken ilk önce Allah’a sonra değerli eğitimcilerimize emanet ediyoruz onun için tüm öğretmenlerimize minnettarım Kaan'ın öğretmenlerinden başta ‘TUĞBA İBİL ‘E ‘ÖZLEM AK'A’ diplomasını  sahnede taktim eden ‘DEMET GÖKMAN'A’ Okul müdürü ‘ERKUT ÇETİNTAŞ’ ve “Uğur Okulları Eğitim" kurumlarına teşekkür ediyorum" dedi.

1.Haber 4.Fotoğraf

Melisa Şenolsun’a Almanya’dan ‘En İyi Kadın Oyuncu’ Ödülü

2. H A B E R-1

Melisa Şenolsun, LCV filmindeki rolüyle, Uluslararası Frankfurt Türk Film Festivali (FTFF) 2024 kapsamındaki Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nda ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünün sahibi oldu. Film çekimleri nedeniyle festivale katılamayan başarılı oyuncu, teşekkür videosunda Almanca seslendi.

Uluslararası Frankfurt Türk Film Festivali (FTFF) 2024 kapsamında Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması önceki gece Cinestar’da yapılan törenle sahiplerini buldu. Yarışmada, Türkiye’nin başarılı genç aktristlerinden Melisa Şenolsun, LCV (Lütfen Cevap Veriniz) filmindeki rolüyle ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünün sahibi oldu. Başrolde oynadığı ‘Dünya Varmış’ filminin çekimleri nedeniyle törene katılamayan Melisa Şenolsun, bir videoyla festival ekibine teşekkürlerini sundu. Sözlerine Almanca başlayan ve ardından Türkçe olarak devam eden Melisa Şenolsun, “Aranızda olamadığım için üzgünüm ama kalbim sizinle. Bu benim En İyi Kadın Oyuncu olarak aldığım ilk ödülüm ve bunu LCV ekibiyle birlikte almak benim için ayrıca bir anlam taşıyor” dedi.

TEŞKİLAT 4.SEZON ÇEKİMLERİ TAMAMLANDI 5.SEZON İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI!

3-47

TRT 1’de yayınlanan, yapımını TIMS&B Productions, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği, milyonları ekran başına kilitleyen ‘Teşkilat’ dördüncü sezon çekimlerini noktaladı. Yayın hayatına başladığı ilk günden beri reyting listesinin zirvesinde yer alan Teşkilat, başarı ile geçen dört sezonun ardından beşinci sezon için düğmeye bastı. Ekranın en iddialı aksiyon dizisi Teşkilat, dördüncü sezonun son set gününü pasta keserek kutladı. Birlikte eğlenip, hatıra fotoğrafı çeken ekip yeni sezon için iddiasını şimdiden gösterdi.

MİNİKLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ

4.Haber 1.Fotograf-3

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü Belediyesi Gündüz Çocuk Bakımevleri’nde eğitim alan minik öğrencilerin mezuniyet törenine katıldı. Oldukça renkli ve neşeli anlara sahne olan programda konuşan Başkan Çalık, “Evlatlarınızı kendi evlatlarımdan ayırmıyorum. Eminim ki onlar bu memleketi çok daha ileri seviyelere taşıyacaktır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi muasır medeniyetler seviyesinin ötesine taşıyacak olan emin olun bizim evlatlarımız olacak” dedi.

Yaza Merhaba partisinde buluştular

5-44

Spor, TV ve sanat dünyasının ünlü isimleri Beyoğlu N’Evet de düzenlenen “Yaza Merhaba” partisinde buluştular. Willma Elles ve eşi Mehmet Şah, oyuncu Bahtiyar Engin ve kız arkadaşı Derya Kahya, eski futbolcu Ceyhun Eriş, eski futbolcu ve yorumcu Ergin Aslan, spor programı sunucuları Erbatur Ergenekon ile Serkan Yetkin partiye katılanlar arasındaydılar.

Wilma Elles “İstanbul aşığıyım”…

Katıldığı partide mekandaki İstanbul manzarasını seyre dalan Wilma Elles bir İstanbul aşığı olduğunu belirterek “Ben bu şehre aşığım. İstanbul aşığıyım ve vakit buldukça manzarası güzel mekanlarda vakit geçirmeyi İstanbul’u seyretmeyi seviyorum” dedi. Eşi Mehmet Şah lezzetli yemeklerin tadına bakan Wilma Elles mekan da bol bol mezelerin tadına baktı ve kebap yedi.

Lifepark’ta Türkiye’nin İlk K-Pop Festivali!

6. H A B E R-1

7 Eylül Cumartesi günü İstanbul’un en iyi festival alanı Life Park’ta gerçekleşecek olan K-Pop festivali, DreamCatcher’ın büyüleyici performansına ev sahipliği yapacak. Geniş bir hayran kitlesi kazanan grup, enerjik sahne şovlarıyla unutulmaz anlar yaşatacak.

DreamCatcher, Güney Koreli bir K-Pop kız grubudur. 2017 yılında çıkış yapan grup, rock ve elektronik müziği başarılı bir şekilde harmanlayarak kendi tarzını oluşturmuştur. Grubun hit parçaları arasında “OOTD,” “DejaVu,” “Chase Me,” “Good Night” ve “Fly High” bulunuyor. Geniş bir hayran kitlesi kazanan DreamCatcher, Türkiye’de de büyük bir sevgi ve ilgiyle takip ediliyor. Sahne enerjisiyle unutulmaz anlar yaşatan grup, 7 Eylül Cumartesi günü Life Park’ta gerçekleşecek K-Pop festivalinde sahne alacak.