'En Quality' ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 15. yılını Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda Cahide Palazzo’da kutladı. İş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Şebnem Demir Modellere Taş Çıkardı

Haber 2-16

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden, ünlü il insanı Şebnem demir fashion tv ve deha derneğinin moda ve müzik ödülleri gecesinde podyuma çıktı. Birbirinden ünlü sanatçıların kendi kategorilerinde ödül aldığı gecede, ünlü modacı Mehmet Köymenin defilesine çıkan Şebnem Demir podyumda adeta değme modellere taş çıkardı. Sosyal sorumluluk kapsamında postunda yer aldığını söyleyen Demir, bu gecenin geliriyle Hatay, Maraş gibi depremden etkilenmiş illerimize yeni doğan üniteleri kuruluyor ve erken doğan bebeklere yaşam hakkı sunuluyor. Bu tarz sosyal sorumluluk projelerinde her zaman zevkle yer alacağım dedi.

SABAHA TOPLANTI AKŞAMA DAVET

"BİRAZ DİNLENECEĞİZ"

Haber 3-15

Başarılı oyuncu Mert Fırat geride bıraktığımız gün Metropol İstanbul’da objektiflere yansıdı. Muhabirlerin fotoğraf isteğini çevirmeyen Fırat, ayaküstü soruları da yanıtladı. Hem ekranda hem tiyatro sahnelerinde görülen başarılı oyuncu: ”DasDas’ta toplantılarımız vardı, onun için buradaydık. İşlerimi toparladım şimdi de akşam bir davete katılmak için eşim İdil'i almaya gideceğim" dedi. Tiyatroda çok keyifli bir sezon geçirdiklerini sözlerine ekleyen Mert Fırat, yaz tatilinde biraz dinlenip, ardından yeni sezon için yoğun bir hazırlık temposuna gireceklerini dile getirdi. 

GÜNDEŞ'İN YAZ HALİ!

Türk müziğinin güçlü sesi Ebru Gündeş 'Aşığım Hâla' albümünde yer alan şarkıları hızla kliplendirmeye devam ediyor. Albümde yer alan Vakitsiz Geldin, İki Nefes ve Söylemeyin şarkılarının ardından albümün dördüncü klibi 'Dünden Beri'ye çekildi. Yazı albümden yeni bir kliple karşılayan Gündeş, klipte 6 farklı kıyafet giydi. Söz ve müziği Oğuzhan Koç ve Çağrı Telkıvıran imzalı şarkının klibini Gülşen Aybaba yönetti. Klip, bugün(8.6.2024) tüm dijital platformlarda yayınlandı.

MÜSLÜM GÜRSES ŞARKISINI YENİDEN YORUMLADI

DUYGUSAL BULUŞMA!

Haber 5-16

Başarılı sahne performansları ve kusursuz sesiyle tanınan ''Seren Sındık''; müzikal yolculuğunda unutulmaz bir dönüm noktasına imza atıyor. 

"Hasret Rüzgarları" adlı klasikleşmiş şarkıyı, kendine özgü tarzıyla yeniden yorumlayan ve dinleyicilerine benzersiz bir müzik deneyimi sunan Seren Sındık, bu kez ruhumuza dokunacak...

Bahar Gerçek Doğru’nun

ikinci kitabı raflarda: GÜNDEDÜN

Haber 6-16

Yazar Bahar Gerçek Doğru, ilk romanı “Zamansız”ın ardından bu kez bir öykü kitabıyla okurların karşısında. Birbirinden çok farklı insanların hayata tutunma çabalarını, özlemlerini ve umut arayışlarını anlatan 12 öyküyü bir araya getiren “Gündedün”, Tara Kitap etiketiyle raflardaki yerini aldı.

TÜRKÜ DEMETİ 2 ALBÜMÜ İLE TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA

Haber 7-14

Türk müziğinin gelecek kuşaklara aktarılması, değerinin bilinmesi ve daha geniş kitlelere ulaşması için çalışmalarını sürdüren Demet Tekin, türkü formundaki “Katre” adlı eserinin ardından, “Türkü Demeti 2” albümünü dijital platformlarda yayınladı. Geçtiğimiz ay çıkardığı “Katre” eseri sınırları aştı yurtdışındaki müzikseverlerin beğenisine ulaştı. Spotify ’da yabancı 13 playliste giren eser dikkat çekmeye devam ediyor.

ZEYNEP KARABURÇAK'TAN YENİ KİTAP: "İLİŞKİLER Mİ BİZİ, BİZ Mİ İLİŞKİLERİ YARATTIK?"

 Haber 8-13

Zeynep Karaburçak, ilk kitabı “İş mi Bizi, Biz mi İşi Yarattık?” ile birçok okurun kalbine dokunmuştu. Şimdi ise yepyeni bir eserle karşımızda: “İlişkiler mi Bizi, Biz mi İlişkileri Yarattık?”

İlk kitabı “İş mi Bizi, Biz mi İşi Yarattık?”ta bir kadın olarak iş hayatında nelerle karşılaştığını, anne ve eş olarak yaşadıklarını, karşılaştığı sorunlara karşı yaptığı tercihleri ve seçimleriyle yüzleşmesini açık yüreklilikle ve cesaretle paylaşan Zeynep Karaburçak, bu kez kişisel deneyimlerinden yola çıkarak ilişkilerin doğasına odaklanıyor.