EFSANE 70 YAŞINDA!

Haluk Bilginer

Yurtiçi ve yurtdışında bir çok projede yer alan ve  'Şahsiyet' dizisindeki 'Agâh Beyoğlu' rolüyle Uluslararası Emmy Ödülü kazanan usta oyuncu Haluk Bilginer, 70 yaşına girdi.

Bilginer’e  ailesi ve arkadaşları sürpriz bir yaş günü partisi organize etti.

ELLE STYLE AWARDS’DA ŞIKLIK YARIŞI!

Elle 4

Elle Style Awards 2024 gecesinde en iyi stiller ödüllendirilirken ünlülerde tarzları ile yarış halindeydi.

Gecede aralarında Mert Demir, Hande Erçel, Birce Akalay, Mert Yazıcıoğlu, Ahsen Eroğlu, Demet Evgar, Zerrin Tekindor, Hazar Ergüçlü ve Sıla Türkoğlu’nunda olduğu bir çok ünlü ödül alırken kırmızı halıdaki şıklık yarışı ise görülmeye değerdi.

MEZUNİYET SEVİNCİ!

B A R I Ş

Kızılcık Şerbeti’nin Ömer Ünal’ı Barış Kılıç mutlu aile tablosu ile dikkat çekiyor!

Sevilen oyuncu Barış Kılıç’ın 13 yaşındaki küçük oğlu Emir Kılıç ortaokuldan mezun oldu.

Kılıç  ailesi mezuniyet sevinci yaşarken aile boyu verdikleri pozda sosyal medyada beğeni yağmuruna tutuldu.

'ANNEME VE KIZIMA' ÜNLÜLERDEN DESTEK!

Anneme Ve Kızıma

Gazeteci Yazar Ömür Sabuncuoğlu’nun kaleme aldığı ve gelirinin 6 Şubat depreminde zarar gören çocuklarının eğitimi için kullanılacak olan dördüncü kitabı, 'Anneme ve Kızıma'nın lansmanı ünlüler geçidi gibi oldu.

Sabuncuoğlu’nun lansmanına  Tûba Büyüküstün, Bade İşçil, Şevval Sam, Neslişah Alkoçlar Düzyatan, Özge Gürel, Dilan Deniz Çiçek, Evrim Alasya, Arzum Onan, Burçin Terzioğlu, Melis Sezen, Reyhan İpekel, Zeynep Beşerler, Derya Beşerler, İdil Fırat, Gizem Karaca, Özge Özder, Doğukan Güngör, Reyhan İpekel ve Yasmin Gülman gibi ünlü isimler katıldı.

ÖDÜLÜ HAKETTİ!

Melis Sevinç

Gönül Dağı dizisinin başrol oyuncularından Melis Sevinç, 25.Sadri Alışık Tiyatro & Sinema Ödül Töreni’nde ‘Sanki Her Şey Biraz Felaket’ filmiyle Safa Önal Özel Ödülü’nü aldı.

Melis Sevinç’in ödül alması sosyal medyada gündem oldu. Hayranları genç oyuncunun başarısına yorum yağdırarak Sevinç’in mutluluğuna ortak oldular.

İLK KUTLAYAN OLDU!...

Ayşe Egesoy

Sadri Alışık Ödülleri 25. kez sahiplerini buldu.Geceye bir çok ünlü isim katılım gösterdi.Ödül gecesine katılan ünlü isimlerden bir tanesi de Türk televizyonlarının efsane sunucusu Ayşe Egesoy’du. Geçtiğimiz aylarda “Sen Yoksun Diye” single projesi ile sevenlerine sürpriz yapan ünlü sunucu, Sadri Alışık Ödülleri gecesinde Gönül filmindeki performansı ile “Sinema Komedi Ya Da Kara Komedi Dalında Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu” ödülünü alan Hazar Ergüçlü’yü ilk kutlayan isim oldu.