Savcıdan militana; fettan kadından halaya televizyon dizilerindeki ters köşe rolleriyle şaşırtan oyuncu, yönetmen ve komedyen Lesli Karavil, 3. stand-up gösterisi ile sahnelerde komedi fırtınası estiriyor.

Eleştirmenler tarafından yeni nesil "Huysuz Virjin" olarak lanse edilen Karavil; gösterilerinde hayatın komedisini kendi gözüyle cesaretle sunuyor.

Lesli; doğaçlama yeteneği, seyirciyle kurduğu samimi bağ ile 90 dakika boyunca kadın-erkek ilişkilerinin geldiği son noktadan dizi setlerinde yaşadığı maceralara; ekonomik sıkıntılardan gelecek planlarına muzip hikayeleri ve yüksek enerjisiyle izleyenleri gülmekten kırıp geçiriyor.

2 Nisan Salı Meg Bebek'te; 5 Nisan Cuma Komedi Kulüp'te ve 7 Mayıs Salı Touche'de sahne alacak Lesli'yi  mutlaka yakalayın...

Lk (1)

DİSİPLİNİ SEDA SAYAN’DAN ÖĞRENDİM!

Facetune 29 03 2024 16 39 54

Yonca Evcimik ve Özgür Aras, Gonca Vuslateri’nin Youtube kanalında yayınlanan ‘Hazır Değilsen Başlayalım’ isimli programına konuk oldu. Programa uzun yıllardır dost olan ikilinin geçmişten günümüze başlarından geçen eğlenceli anıları damga vurdu.

Çalıştığı isimler hakkında yorumlar yapan Özgür Aras, Yonca Evcimik için “Artık ailemden biri gibi o. Hayatta en çok eğlendiğim insan” dedi. Konu Seda Sayan’a gelince “Ben disiplini ondan öğrendim” açıklamasını yaptı. Özgür Aras “Simge benim küçük prensesim. Demet Akalın yardımseverdir. Ona laf söyletmem. Benim için dost hanemde çok önemli bir yeri var” diye konuştu.

Özgür Aras sözlerine şöyle devam etti: “Bülent Ersoy Türkiye’deki en önemli ve büyük seslerden biri. Duruşuyla, yaşamıyla çok insana yol açmış. Ama ben onunla çalışamazdım. Deniz Seki’yi nasıl anlatacağımı bilmiyorum. Ben o çilehaneyi onunla beraber yaşadım. O kokusunu unutamadığım yeri Allah kimseye göstermesin! Sezen Aksu ise benim hayattaki mentorum.”

“ŞU AN AŞIK DEĞİLİM”

 Programda Yonca Evcimik, Gonca Vuslateri’nin “Şu an aşık mısın?” sorusuna “Hayır değilim. Aşık olmak çok zor oldu artık” cevabını verdi. Evlilik konusunda ise “Hiç büyük konuşmak istemiyorum. Bugün hayır derim yarın evlenirim. Tükürdüğümü yalamak istemem” diye konuştu.

''EY KALBİM'' İLE GÖZ ALICI BİR MERHABA! 

Nur Topal3

Uzun yıllardır başarılı sahne performansları ve geniş repertuvarı ile müzikseverlerin gönlünde taht kuran yetenekli sanatçı "Nur Topal", müzik dünyasına sürpriz bir şarkıyla adım attı. Kendine özgü yorumu ve etkileyici tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken ''Nur Topal'', ilk single çalışmasıyla dinleyicilerle buluşmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyor.

Sözü ve müziği usta müzisyen Altan Çetin'e ait olan, geçtiğimiz yıllarda Deniz Seki'nin seslendirdiği ve kalbimizin derinliklerine işleyen şarkılardan biri olan "Ey Kalbim" şarkısını yeniden yorumlayan ''Nur Topal'', ruhumuza dokunacak duygusal bir müzik deneyimi sunacak. Celil Yavuz'un dokunuşlarıyla yepyeni bir ruha bürünen şarkı, ''Nur Topal''ın özgün yorumuyla yeniden hayat buldu.

Müzik kariyerinde yeni bir döneme adım atan başarılı sanatçının ilk şarkısının klip yönetmenliğini Ramazan Arslankaya'nın üstlendi. Klipte, ''Nur Topal''ın göz alıcı güzelliği gözler önüne serilirken müzikle bütünleşen görsel anlatım izleyicisini büyüleyecek.

''Nur Topal''ın yeni şarkısı ''Ey Kalbim'' Moon Müzik etiketiyle tüm müzik platformlarında ve klibi NetD kanalında yayında!

Kara Sevda, Canan Anderson yorumuyla yeniden hayat buldu

Canan Anderson (4)

Söz ve müziği Barış Manço’ya düzenlemesi Garo Mafyan ve Kurtalan Ekspres’e ait olan parçayı kemanıyla yeniden yorumlamasıyla ilgili sanatçı; "Kara Sevda, herkes gibi benim de en sevdiğim Barış Manço parçalarından biridir. Bu yüzden bu zamansız parçayı kemanımla yeniden yorumlamak istedim" diyor.

Geçtiğimiz yıllarda Balat’ta sokak müzisyeni çocuklara yaptığı şakayla çok konuşulan Anderson, klip için yine İstanbul sokaklarını seçti. Farklı kültürlerden gelmiş olsa da İstanbul’un kalbindeki yerinin çok özel olduğunu söyleyen Canan Anderson; "Klibi de bu yüzden bu güzel şehrin sokaklarında çektik. Herkese güzel bir enerji getirmesini diliyorum, dedi.

MİCHAELA ASTRO YİNE BİLDİ!

MİCHAELA ASTRO 31 MART SONUÇLARINI VE FARK OLACAĞINI BİLEN TEK ASTROLOG....

I M G 20240401 W A0033

Dünyaca ünlü ödüllü Astrolog Michaela Astro, 31 Mart seçim sonuçlarını önceden tahmin eden tek astrolog oldu. Sadece tek sonucu değil süreci de önceden bilen Michaela Astro 26 Şubat’ta yaptığımız röportajda Büyükşehirlerde kazanacak isimleri bilirken kimsenin tahmin etmediği açık farkı çok önceden söylemiştir. Michaela Astro 26 Şubat’ta şunları da söylemişti. : Mart ayı sürprizlere çok açık. Türkiye’de ve Dünya’da bazı kritik olaylar ayın sonuna doğru şekillenecek. Siyasi olarak Yerel Seçimler pek çok yeni gelişmenin başlangıcı olacak. 31 Mart seçimleri bir sürecin sonu değil aksine pek çok gelişmenin başlangıcı olacak. 31 Mart seçimlerinin sonuçlarının açıklanmasının ardından Michaela Astro’nun söyledikleri çok daha manidar hale geldi.

SAHNEDE DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI!

I M G 3571

Kariyerinin ilk albümünün stüdyo çalışmalarını tamamlamak üzere olan Aleyna Tilki 24 yaşına sahnede girdi. Adana Ceyhan Cumhuriyet Meydanı’nda 50 bin kişiye konser veren Aleyna Tilki orkestrasının bir anda “İyi ki doğdun Aleyna” şarkısına başlamasıyla şaşırdı. Onlara seyirci de katılınca Aleyna Tilki yeni yaşını müthiş bir koro ile kutlamış oldu. “Unutulmaz bir an benim için” deyip mumları üfledikten sonra konserine devam etti ve dansçılarıyla müthiş bir şova imza attı.

RESUL DİNDAR KONSERİNDE İZDİHAM…

I M G 20240329 W A0010

Şile Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Resul Dindar konserinde izdiham yaşandı…

İbb Kültür Daire Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen Resul Dindar Şile konserinde tüm koltukların dolmasının ardından izleyiciler merdiven boşluklarına oturdular, salon hınca hınç doldu.

Tüm salonun şarkıları hep bir ağızdan söylediği konserde coşku bir an bile dinmedi.

Bir buçuk saatlik sahne performansıyla dinleyiciden büyük alkış toplayan sanatçıyı sahneye 5 yaşındaki kızı Meliha Ela davet etti, babasının sahnesine eşlik eden minik Ela sevimli tavırlarıyla dikkat çekti…

Mart ayındaki son konserini veren sanatçı, Bayram’ın üçüncü günü de İzmir’deki sevenleriyle buluşacak…