Bir insan hayatında karşılaştığı sorunlarla başa çıkamayınca depresyonla yüzleşir.

Depresyonun ortaya çıkmaması için insan kendini hiç bir zaman hiç bir konuda suçlamamalıdır. Bunun yerine hatasını kabul etmeli ve onunla yüzleşmelidir. Böylece aynı hata tekrarlanmayacaktır. 

Kendinizi hatalarla özdeşleştirmeyin ve kendinizi hata yaptığınızda  suçlamayın. Böylece kendinizle barışacaksınız. Değersizlik hissi kaybolunca kendinize güveneceksiniz. 

Depresyonda olan kişi gelecekle ilgili kötümser bakış açısına sahiptir. Geçmişin hayal kırıklıkları ve acı veren anılarını sürekli düşünür. Bir insanın depresyondan kurtulması için hayata olan bakışının olumlu olması gerekir. 

Umut, depresyonun panzehridir. Böylece depresif haller ortaya çıktığında uzun sürmez. 

Dünya Değişim Akademi’sinde bilimsel tekniklerle uygulanan “Depresyondan Özgürleşme Sanatı Değişim Programı” sayesinde depresyonun nedenlerini farkedeceksiniz.  Depresyonu  tespit ettiğiniz anda neler yapabileceğinizi bileceksiniz ve onu  yönetebileceksiniz. Depresyonun nedenleri ile ilgili farkındalığınız artınca depresyon sizi etkilemeyecek. 

Eğer kişi sürekli olumsuz düşünürse depresyona girebilir. Negatif düşünceler çok güçlüdür ve kişiyi çok kısa zaman içinde çökertir. Bu yüzden kendinizde depresyona neden olan belirtiler hissettiğinizde hemen önlem almalısınız. Aksi takdirde depresyon size zarar vermeye devam edecektir.

Değişim Sanatını uygulayarak  onu dönüştürebilirsiniz. “Depresyondan Özgürleşme Sanatı Değişim Programı” sayesinde çok kısa sürede   hayattan zevk alabileceksiniz. Yaşamın tadını çıkarabileceksiniz.

“Depresyondan Özgürleşme Sanatı Değişim Programı’nın  işleyişinden biraz bahsedelim. Bu program 8 çalışmadan oluşuyor. Her çalışma kırkbeş dakika  sürüyor.  Her çalışmada teorik bilgilendirmeler ve pratik uygulamalar yapılıyor. Her ççalışmada depresyonun nedenleri ve çözümleri ile ilgili  aydınlatıcı bilgilere yer veriliyor. Pratik uygulamalar ise nefes, vücut çalıştırma teknikleri ve gevşeme tekniklerini kapsıyor. Her çalışmanın uygulanışı dinamik olup, teknikler ardı sıra gelen duruşlardan oluşuyor.   

Değişim Teknikleri Değişim Uzmanları rehberliğinde bilimsel, sistematik ve yöntemli şekilde  uygulanıyor. Beden hareketleri nefeslerle birlikte dinamik uygulandığında duygu ve  düşünceler yatışıyor. Geçmiş ve gelecekle ilgilenmiyorsunuz. Bu da anda ve şimdi kalmayı kolaylaştırıyor. Bedendeki uyuşukluk gidiyor. Böylece canlanıyorsunuz ve enerjiniz yükseliyor.

Depresyondan kurtulmak için Değişim Sanatı uygulanmalıdır ve kişi Değişim Sanatı sayesinde  içindeki negatif güçleri pozitife  dönüştürecektir.  Değişim Teknikleri ile kendinizi suçlamak yerine kendinizi affedecek ve kendinize acımak yerine kendinizi affedeceksiniz. 

 Yeni fırsatlar için hayata ve kendinize gülümseyin. Umut depresyonun panzehridir. Umutsuzluk bulutları dağılınca depresyon tarihe karışacak. 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.