$ DOLAR → Alış: 5,47 / Satış: 5,49
€ EURO → Alış: 6,20 / Satış: 6,23

SON DAKİKA:

…Doğruları ne kadar biliyoruz!…

Uzunca bir zamandır ülkemiz üzerinde oynanan oyunların had safhaya ulaştığına, bir takım eğlence ve haber kanallarında hedeften saptırıcı yayınların havalarda uçuşarak halkın kafasının boş, kirli bilgilerle doldurulduğuna şahit oluyoruz.

Fevzi MORAY
Fevzi MORAY
  • 28.12.2017
  • 2.579 kez okundu

Uzunca bir zamandır ülkemiz üzerinde oynanan oyunların had safhaya ulaştığına, bir takım eğlence ve haber kanallarında hedeften saptırıcı yayınların havalarda uçuşarak halkın kafasının boş, kirli bilgilerle doldurulduğuna şahit oluyoruz. Kimin verdiği bilgileri takip etmemiz , kime güvenip, kimin düşüncelerini elimizin tersiyle itmemiz gerektiğini bilemez hale getirildik, ne yazık ki!…
Hal böyle olunca 2017 yılının son ayında halkın karartılan yaşamlarını biraz olsun aydınlatmak içindir şimdi sizlerle paylaşacaklarım. . Bu doğrultuda gerçek habere özlem duyan değerli okurlarıma, örnek aldığımız akil insanların hasret kaldığımız gerçek paylaşımlarını sizlere sunmayı bir görev addediyorum.
Malumunuz son zamanlarda ülkemizi n itibarını ayaklar altına alan üzüntü verici bir olguyla boğuşuyoruz!.. Nedir bu?! Tüm dünyada iktisadi, siyasi ve hukuksal konularda itibar kaybetmemize neden olan ‘Rıza Sarraf davası!.’
Bu adamın soyguncu olduğu, Kara para akladığı malumun ilamıdır. Küresel devin koyduğu İran ambargosunu delerken ülkemizin adını kirli emellerine alet edecek kadar da kendini kaybetmiş, tescilli bir zavallıdır!
Şimdi gelelim , anılan konuda kimlerin mesajlarını dikkatle takip etmemiz gerektiğine!…
Bana göre Rıza Sarraf davasında halkı doğru bilgilerle buluşturan ve yapmamız gerekenleri de vatan aşkıyla ve korkusuzca dile getiren ilk isimlerden biridir, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Profesör Doktor Metin Fevzioğlu…
Bu konuda kendileri tespit ve önerilerine saygı duyduğum bir hukukçudur, siyaset adamıdır, akademisyendir, vatanseverdir, velhasıl ‘adam gibi adam’dır.
Sayın Fevzioğlu’nun, Reza Zarrab davasının sona erdiği gün kendi iletişim imkanlarıyla yayımladığı videosunu siz değerli okurlarıma önemle sunuyorum.
İşte budur(!) denilecek kalitede olan video, son derece ilgi çekicidir, yol göstericidir, aynı zamanda hedef kitleyi haberdar edecek kadar da hayati değerdedir…
Doğru habere susamışlar olarak aşağıdaki linke lütfen göz atar mısınız?

Reza Zarrab davası sona erdi! #MetinFeyzioğlu bundan sonra neler olacağını anlattı…

TC Gülçin Yasa paylaştı: 20 Aralık 2017 Çarşamba

****
Videoyu izlerken düşündüklerime gelince: Sayın Fevzioğlu’nun akıl yüklü paylaşımlarına , dar kafalı çevrelerin cahilliklerini ortaya koyarcasına yaptıkları yorumları dikkate almayacağınızı biliyorum. Bunlar, bilgi sahibi olmadan fikir yürüten ve Türkiye’de çokça bulunan kontrolsüz mayınlardır!.
Zira Onlar(!) bilinçli olarak ortaya atılan iftira, yalan haber, çarpıtma, hile ve benzeri ahlak dışı uygulamaları fark edemeyecek kadar gerçeklerden yoksundurlar!.. Yani ‘en büyük başkan bizim başkan’ edasıyla göğe çıkardıklarını, ‘tu kaka’ deyip bir anda aşağıya indirmekte hüner sahibidirler. Okumaktan yoksundurlar, yapılanı da çabuk unuturlar..
Malumunuz, korku imparatorluğunun hüküm sürdüğü ülkemizde!.. Türk insanının haber alma özgürlüğünü dikkate alarak korkusuzca yayın yapan akil insanlar bir elin parmaklarından azdır!..O halde özellikle SARRAF konusunda azda olsa doğru haberi kovalayan ve bizlere ulaştıran insanları tanımaya devam edelim.
Rıza Sarraf davasıyla ilgili Amerika’dan yaptığı canlı yayınlarla reyting rekorları kıran, Zeynep Erkan okyanus ötesinden bir güneş gibi doğmuştur.. Anlatımına doyum olmayan, Mustafa Kemalin Askeri bir Türk kızı olduğunu sıkça ifade eden Zeynep Erkan, atanına gönülden bağlıdır. Aynı zamanda 10 yıldır New York’ta bulunan Birleşmiş Milletler binasında görev yapan Boğaziçi Üniversitesi mezunu bir Türk vatandaşıdır.
Baskı altında çekinerek de olsa görev yapmaya çalışan bir diğer isim ise hepimizin yakından tanıdığı 5N-1K programını yöneten Gazeteci yazar Cüneyt Özdemir’dir. Amerika’dan yaptığı canlı haberleri mutlaka takip etmişsinizdir. Yorum okurlarımındır.
Okurlarımın yeni yılının sağlıklı, huzurlu, hayırlı ve başarılı olmasını gönülden dilerim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Düşüncenizi Paylaşın

Önceki yazıyı okuyun:
Petrolü, parası olanların çok çok ilerisindeyiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Petrolü, parası olanların çok çok ilerisindeyiz

Kapat